65 yıldır hayat ‘Ray’ında

65 yıldır hayat ‘Ray’ında

Ray Sigorta 65. yılını çalışanlarıyla kutladı. Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen etkinlikte, şirketin 65 yılını değerlendiren Ray Sigorta CEO’su Koray Erdoğan; “65 yıldır faaliyet gösteren bir sigorta şirketi olarak bu toprakları tanıyoruz, deneyimlerimize güveniyoruz. Şirket olarak kendimizden beklentimiz çok yüksek, bu sebeple çıtamızı her seferinde daha yukarıya koyuyor ve her yıla yeni bir enerji ve motivasyonla başlıyoruz. Bir neslin hayatına değer kattık, şimdi sonraki neslin de yanında olmak için tüm enerjimizle hazırız, buradayız” dedi.

“Bugüne dair kurduğumuz hayallerin ötesine geçtik”

Ray Sigorta’nın 65 yıllık serüvenini değerlendiren Ray Sigorta CEO’su Erdoğan; “Bu hikâyenin son 8 yılına liderlik etmiş olmaktan dolayı gururluyum. Bu süreçte üretimimiz 445 milyondan 6,1 milyara, pazar payımız ise 1,6’dan 3.01’e çıktı. Sektör sıralamasında 19. sıradan 9. sıraya yükseldik. Zarar eden bir şirketten, 6 aylık bilançosunda 400 milyon üzeri vergi öncesi kâr elde eden bir şirkete dönüştük. 98 milyonluk öz kaynak 1,4 milyar üstü seviyeye, aktif büyüklük 427 milyondan 7,6 milyara ulaştı. ‘Türkiye’nin En İyi İşverenleri’ arasında yer aldık. Müşteri memnuniyeti konusunda fark yaratarak ödülleri topladık. Türkiye’nin en büyük markalarından birisi olduk. Güçlü finansal yapımız, geleneksel iş yapış şekillerini dijitale dönüştüren teknik altyapımız, her biri konusunda uzman başarılarımızda rolü büyük 300’ün üzerinde çalışanımızla değer yaratmaya ve müşterilerimize en iyi deneyimi yaşatmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

“Sonraki 65 yıla hazırız!”

Ray Sigorta çalışanlarıyla, şirketin yeni organizasyonel yapısı ve 70. yıl hedeflerini paylaşan Erdoğan; “Sektörün en kıdemli yöneticilerinden biri olarak söylemek isterim ki, bugün en rahat ve en huzurlu olduğum toplantılardan birini gerçekleştiriyorum. Geldiğimiz noktada, bundan yıllar önce koyduğumuz hedeflerin ilerisinde olmanın gururu içerisindeyiz.

Bizler sigortacıyız, milyonlarca kişinin sağlığı, evi, aracı ve yaşam kalitesi bizlere emanet. Rehavete kapılma lüksümüz yok, başardıklarımıza âşık olmadan, daha iyisi için öğrenmeye, gelişmeye devam ediyoruz. Yeni organizasyonumuz, genç ve dinamik ekibimizle daha iyi bir dönem için hazırız. Bu yolda bizimle yürüyen iş ortaklarımız ve sigortalılarımıza da ‘İyi ki varsınız, iyi ki RAY’sınız’ diyoruz.”

RAY SİGORTA EKİBİ HALUK LEVENT’LE EĞLENDİ

Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen 65. yıl kutlamasında Türk Rock müziğinin en sevilen isimlerinden Haluk Levent sahne aldı. Ray Sigorta çalışanları, şirketin 65. yıl özel çekilişiyle 65 özel hediyeye kavuştu ve temsili 65. yıl pastası kesildi.