Binance kanunlara uyum sağlayacak

Binance kanunlara uyum sağlayacak

Binance.com’un Türkiye’den erişilebilirliği yeni düzenlemelerin ardından devam edecek.

Binance.com, yeni kripto düzenlemelerinin ardından Türkiye’den erişilebilirliğin devam edeceğini bildirdi.

Binance.com’un internet sitesinde yer alan duyuruda, “Binance olarak, Türkiye’deki kripto varlıklarla ilgili düzenlemeleri yakından takip ediyoruz. Tüm kullanıcılar için uyumlu bir ortam sağlanması adına düzenleyicilerle işbirliğinin önemini çok iyi anlıyoruz. Endüstri için yasal bir çerçeve oluşturulmasının, ekosistemin korunması ve gelişmesi için öneminin farkındayız ve düzenlemeleri destekliyoruz. Bu nedenle, Türkiye ve küresel olarak yasal uyumu sağlamak için gerekli tüm önlemleri almaya devam ediyoruz.” denildi.

Açıklamada şu bilgiler verildi:

“Bu düzenlemeler çerçevesinde, Binance.com’un Türkiye’den erişilebilirliğinin devam edeceğini sizlere temin ederiz. Ancak, hizmetlerimizde bazı önemli değişiklikler olacaktır:

•Dil Seçeneği: Türkiye’deki Binance.com hizmetlerinde Türkçe dil seçeneği 3 ay içerisinde kademeli olarak kaldırılacaktır.

•Pazarlama Faaliyetleri: Türk kullanıcılar için doğrudan tüm pazarlama faaliyetleri tamamen durdurulacaktır.

Bu değişikliklerin bazı kullanıcılarımızı etkileyeceğinin farkındayız, ancak her zamanki gibi tüm kullanıcılarımızın güvenliği ve memnuniyeti önceliğimiz olacaktır. Tüm kullanıcı fonları güvendedir ve yatırma/çekme işlevleri mevcut olmaya devam edecektir.

Gelişmeler sürecinde gösterdiğiniz sürekli destek ve anlayış için teşekkür ederiz. Sorularınız ve merak ettikleriniz için müşteri destek ekibimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Binance olarak, Türkiye’deki kullanıcılara hizmetimizi yasal düzenlemelere tam uyum içinde sürdürmeye kararlıyız.”