Hayat sigortalı ihtiyaç kredisi kullananlara müjde!

Hayat sigortalı ihtiyaç kredisi kullananlara müjde!

Açıklanan son resmi verilere göre, 2022’nin ilk 11 ayında kullanılan tüketici kredilerinin toplamı 1 trilyon lirayı aştı. Bu tutarın yaklaşık 631 milyar liralık kısmını ise ihtiyaç kredileri oluşturdu. olayinkolayi.com isimli dijital platform, ihtiyaç kredisi kullanan tüketicilerin, Kredi Hayat Sigortalarını olayinkolayi.com üzerinden yaptırmaları halinde, kriterlerine bağlı olarak bankalara göre yüzde %40’a varan avantaja ek olarak, yeni dönemde ortalamada %30 ek indirim ile prim tutarında ciddi bir fark oluştuğunu açıkladı. Platformun yayınladığı Kredi Hayat Sigortası prim hesaplama tablosu örneğine göre, 40 yaşında olup 24 ay vade ve yüzde 1,50 faiz oranıyla 100 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan bir tüketici, kredi hayat sigortası poliçesine sadece 290 lira ödüyor. olayinkolayi.com kullanıcıları, ihtiyaç kredileri için kişiye özel olarak hesaplanan Kredi Hayat Sigortası ön tekliflerini site üzerinden anında görüntüleyip, sadece birkaç dakikada hesaplı ve pratik yoldan poliçelerini satın alabiliyor. Müşterilerin poliçeleri, e-mail ile anında kendileriyle paylaşılıyor.

Müşterilerinin kredi yolculuklarını pratik hale getirmek amacıyla yola çıkan olayinkolayi.com, uygulamaya koyduğu yeni indirim kampanyasıyla, bankalara ve finans kuruluşlarına göre Kredi Hayat Sigortası’nda büyük bir fiyat avantajı sunuyor. Sitenin, ihtiyaç kredisi kullanacaklara fikir vermesi amacıyla yayınladığı örnek Kredi Hayat Sigortası ödeme tablosuna göre, 24 ay vade ve yüzde 1,50 faiz oranıyla 50 bin lira kredi kullanan 25 yaşındaki bir tüketici 166 lira Kredi Hayat Sigortası pirimi öderken; aynı koşullarda kredi alan 55 yaşındaki bir tüketici sadece 447 lira pirim ödüyor. Benzer biçimde 100 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan 25 yaşındaki bir tüketicinin kredi hayat sigortası pirimi için ödeyeceği tutar 212 lira olurken, 55 yaşındaki tüketici ise aynı tutardaki kredi için sadece 774 lira pirim ödüyor. Tüketici dostu bir platform olan olayinkolayi.com sitesinin yayınladığı örnek tabloda açıklanan tüm rakamlar, bankaların ve finans kuruluşlarının aynı koşullarda sundukları Kredi Hayat Sigortası tekliflerinin çok altında kalıyor.

Kredi kullanacaklara ücretsiz asistanlık hizmeti sunuyor

olayinkolayi.com platformunun “Kredi Asistanı” uygulaması sayesinde kullanıcılar, kendilerine özel kredi tekliflerini listeleyerek en uygun indirim ve faiz oranlarını tek ekranda görebiliyor. Ziyaretçiler, kredi çekmeden önce çekebilecekleri kredi miktarını ve kredi dosya masrafını site üzerinden kolaylıkla hesaplayabiliyor. Üstelik olayinkolayi.com, müşterilerinin kredi hakkındaki tüm sorularını hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında, 0850 222 3466 numaralı Whatsapp hattı üzerinden anlık yanıt sistemiyle cevaplıyor.

İRTİBATTA KALALIM!

En son haberlerimizle sizi güncel tutmak isteriz

İstenmeyen posta göndermiyoruz!

Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

close

İRTİBATTA KALALIM!

En son haberlerimizle sizi güncel tutmak isteriz

İstenmeyen posta göndermiyoruz!

Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.