Hoppa Cüzdan, yenilenen sürümüyle karşınızda!

Hoppa Cüzdan, yenilenen sürümüyle karşınızda!

PSM DERGİSİ

2005 yılından bugüne, 18 yıllık sektör tecrübesiyle her geçen gün pazar payını ve hizmet ağını büyütüp geliştirerek faaliyetlerine devam eden Elekse, dijital cüzdan markası olan Hoppa Cüzdan’ın yeni sürümünü duyurdu. Kullanıcılarına tek bir uygulama üzerinden tüm finansal işlemleri yapma imkanı sağlayan Hoppa Cüzdan, artık çok daha kolay ve çok daha avantajlı!

Arayüzdeki Devrim: Kullanıcı Dostu Tasarım

Yenilenen Hoppa Cüzdan uygulaması, tüm dijital cüzdan deneyimini baştan aşağıya yeniden tasarlayarak kullanıcı dostu bir arayüz sunuyor. Artık hesap yönetmek, ödemeleri takip etmek ve finansal işlemleri izlemek daha da kolay. Yeni arayüz, görsel açıdan çarpıcı bir deneyim sunarken, aynı zamanda kullanıcıların ihtiyaçlarına daha hızlı ve verimli bir şekilde yanıt verme yeteneğini artırıyor.

QR İle Ödeme ve 7/4 Transfer İşlemleri

Hoppa Cüzdan uygulaması ile 7/24 ödeme ve transfer işlemleri daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşiyor. Hesaplar arasında para göndermek artık sadece birkaç dokunuşla mümkün. Kullanıcılar, QR kod teknolojisi ile anında ödemeler yapılabilirken faturalar kolaylıkla ödenebiliyor. Bu sayede finansal işlemlerdeki zaman ve enerji kaybını minimuma iniyor. Hoppa Cüzdan, kullanıcılarına cashback kampanyaları ile harcadıkça kazandıran bir ekosistem sunuyor.
TV Paketleri, Hediye Kartları ve PC Oyunları Artık Hoppa Cüzdan ile Elinizin Altında!

Artık TV paketleri, hediye kartları ve PC oyunları Hoppa Cüzdan ile ödenebiliyor. Kullanıcıların hayatına daha da çok dokunan bu özellik sayesinde, istenilen hizmet veya ürün hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabiliyor. Kullanıcılar, istedikleri kanallar aracılığıyla dizi veya film keyfini sürdürürken sevdiklerine hediye kartlarıyla sürprizler yapabilme fırsatı yakalıyorlar. En son oyunları bilgisayarlarında deneyimlerken oyun içi harcamalarında cashback kazanmanın mutluluğunu yaşıyorlar.

40.000’den Fazla Anlaşmalı Üye İşyeri + 1.5 Milyondan Fazla Kullanıcı

Kendisini sürekli geliştiren ve yenileyen Hoppa Cüzdan, B2B-B2C çözümleri hem bireysel kullanıcılara hem de firmalara karlı ve pratik deneyimler yaşatmaya devam ediyor. 40.000’den fazla anlaşmalı üye işyeri ile sağlanan işbirlikleri, sunulan çeşitli kampanya ve fırsatlarla birleşerek şimdiden 1.5 milyondan fazla kullanıcıya erişen Hoppa Cüzdan, her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Tüm yazılımları inhouse olarak kendi bünyesinde geliştiren ve tamamen kendi öz sermayesiyle faaliyetlerine devam eden Elekse, Hoppa Cüzdan’ın yeni fonksiyonları ve avantajları ile büyük yankı uyandırmaya devam edecek.