İş Yatırım Trabzon Şubesi Açıldı

İş Yatırım Trabzon Şubesi Açıldı

İş Yatırım Menkul Değerler, Karadeniz Bölgesi’ndeki ikinci şubesi olan Trabzon Şubesi’nin açılışını yaptı. Kurum tarafından yapılan açıklamada İş Yatırım Şubelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yerlikaya yatırımcıların yakınında olmayı önemsediklerini ve Türkiye genelinde şube sayısını artırmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

1996’dan bugüne sermaye piyasalarındaki hizmetleriyle öne çıkan İş Yatırım’ın Türkiye genelindeki 25. şubesi Trabzon’da faaliyete başladı. İş Yatırım, Trabzon Şubesi ile yatırımcıların yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda hisse senedine, sabit getirili kıymetlere, türev ve yapılandırılmış ürünlere yönelik yatırımlarına aracılık hizmeti veren Türkiye’nin en geniş kurumsal/bireysel müşteri tabanına sahip aracı kurumu olmaya devam ediyor. İş Yatırım’ın Şubelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yerlikaya yeni şubenin açılışı ile ilgili bir açıklama paylaşarak Türkiye genelinde şube sayısını artırmaya devam edeceklerinin altını çizdi:

“İş Yatırım olarak deneyimli ekibimizin ‘Yatırımcı Merkezli – Piyasa Odaklı’ hizmet anlayışı ile sunduğu yatırım danışmanlığı hizmetlerimize faaliyete yeni başlayan Trabzon şubemizde de devam edeceğiz. Samsun şubemizden sonra ikinci bir adres ile Karadeniz bölgesindeki varlığımızı biraz daha güçlendirmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz ve bölgedeki yatırımcı potansiyelini etkin bir şekilde değerlendirerek sermaye piyasalarına yeni yatırımcılar kazandırmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda mevcut yatırımcılarımızın istedikleri zaman İş Yatırım’ın uzmanlığından faydalanabilmeleri için yanı başlarında olmayı önemsiyoruz. Bu önceliklerimiz doğrultusunda Türkiye genelinde şubelerimizi yaygınlaştırmaya devam edeceğiz.”

İRTİBATTA KALALIM!

En son haberlerimizle sizi güncel tutmak isteriz

İstenmeyen posta göndermiyoruz!

Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

close

İRTİBATTA KALALIM!

En son haberlerimizle sizi güncel tutmak isteriz

İstenmeyen posta göndermiyoruz!

Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.