“İş ortaklarımızın her zaman yanındayız”

“İş ortaklarımızın her zaman yanındayız”

Katılım sigortacılığı şirketlerinden Katılım Emeklilik, iş ortağı brokerleriyle İstanbul’da düzenlenen organizasyonda bir araya geldi. Katılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek, buluşmayla ilgili olarak “İş ortaklarımızla birlikte Türkiye genelinde binden fazla noktada müşterilerimize hizmet veriyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız ve yüksek hizmet kalitemizle iş ortaklarımızın her zaman yanındayız” diye konuştu.

Katılım Emeklilik, Ortaköy’deki Feriye Sarayı’nda gerçekleşen buluşmada iş ortağı brokerlerini ağırladı. Katılım Emeklilik üst düzey yöneticileri ile brokerler sektöre ve iş birliklerine ilişkin görüş alışverişinde bulundu. Buluşmaya Katılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek; Katılım Emeklilik Genel Müdür Yardımcıları Yaşar Salih Çetinkaya ve İsmail Aydemir; Fon Operasyonları, Varlık Yönetimi ve Ekonomik Araştırmalar Müdürü Fatih Bozkurt; Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Müdürü Salih Kaparca; Sağlık Sigortaları Müdürü Ferat Tokmak; Alternatif Kanallar Satış Müdürü Coşan Diyici ile Kurumsal İletişim Müdürü Bahadır İçel katıldı.

“Hizmet ağımız bin noktayı aştı”

Etkinlikte konuşan Katılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek, brokerlerin de desteğiyle Türkiye geneline yayılan güçlü bir hizmet ağına sahip olduklarını belirtti. Sincek, Katılım Emeklilik olarak 2019 yılından bu yana banka dışı alternatif kanallarla da hizmet ağlarını güçlendirdiklerini dile getirdi ve şöyle devam etti; “En önemli iş ortaklarımızdan olan brokerlerimizle bir araya gelmekten mutluluk duyuyorum. Bankalar, brokerler, acenteler ve tasarruf finansman şirketleri de olmak üzere Türkiye genelinde binden fazla noktada hizmet veriyoruz. Güçlü iş birliğimizi büyütüp, hizmet ağımızı daha da genişleterek istikrarlı büyümemizi sürdüreceğiz. 4 Branşta 55 farklı ürünle hayatın her alanına dokunuyoruz. Sağlık Sigortaları, Hayat-Ferdi Kaza Sigortaları ve Bireysel Emeklilik ürünlerinin tamamında brokerlerimizin müşteri taleplerini karşılayabilir ve teklif oluşturabilir durumdayız. Fiyat, hizmet kalitesi, süreklilik konusunda rekabetçi ve yenilikçi yaklaşımımızla iş ortağımızın sahada elini güçlendiriyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız ve yüksek satış sonrası hizmet kalitemizle iş ortaklarımızın her zaman yanındayız.”

“Katılım Sağlık markası her geçen gün daha da güçleniyor”

Etkinlikte ayrıca 2018 yılından beri sağlık sigortalarında da hızlı bir büyüme gerçekleştiren Katılım Emeklilik’in “Katılım Sağlık” markası ve sağlık sigorta ürünleriyle de ilgili bilgi paylaşıldı. Sincek, “Katılım Sağlık markamızla sağlık sigorta ürünlerinin tamamında müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak için yeniliklerimize devam ediyoruz. Bu kapsamda çalışanlarının tamamı sağlık personellerinden oluşan sağlık iletişim merkezi ve Katılım Sağlık mobil uygulamasıyla 7/24 müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Katılım Sağlık markamız da müşteri odaklı yaklaşımı ve yüksek hizmet kalitesiyle sektörde farkını ortaya koyuyor.”