Liderlerin oy kullanacağı yerler belirlendi

Liderlerin oy kullanacağı yerler belirlendi

Cumhurbaşkanı ve 28’inci Dönem Milletvekili Genel Seçiminde liderlerin oy kullanacağı yerler belirlendi
Liderlerin oy kullanacağı yerler belirlendi.

14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek seçimlerde Cumhurbaşkanı ve Cumhur İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da oyunu kullanacak. CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’da Arjantin İlkokulu’nda oy kullanacak. Memleket Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ve ATA İttifakı cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan da Ankara Çankaya’da oyunu kullanacak.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul Üsküdar Beylerbeyi’ndeki Hacı Sabancı Anadolu Lisesi’nde, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Ankara Bilkent’te T Emlak Bankası Ortaokulu’nda, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İstanbul Eyüpsultan Nejat Sabuncu İlkokulu’nda, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Ankara’da Anıttepe Ortaokulu’nda oyunu kullanacak.

HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar da Ankara Çankaya’da Ayten-Şaban Diri İlkokulu’nda,Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay da Ankara’daki Çankaya İlkokulu’nda, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici İstanbul’da, Yeniden Refah Genel Başkanı Fatih Erbakan Ankara Çankaya’da Rıdvan Ege Anadolu Lisesi’nde oy kullanacak.