Magdeburger Sigorta’dan Onkoloji Destek Paketi

Magdeburger Sigorta’dan Onkoloji Destek Paketi

Magdeburger Sigorta yeni Kritik Hastalıklar Sigortası Onkoloji Destek Paketi ile hasta ve yakınlarının tedavi sürecinin her aşamasında yanlarında olmayı hedefliyor.

Magdeburger Sigorta, 30.000 TL teminat limitinin yanı sıra, kritik hastalıklar kapsamına giren onkolojik tanı ve tedavi yöntemlerini de kapsayan yeni Onkolojik Destek Paketi’ni sigortalılara sunmaya başladı.

Magdeburger Sigorta’dan Onkolojik Destek paketini almış olan sigortalılar kritik hastalıklar tanımı kapsamında yer alan kanser tanısı almaları durumunda anlaşmalı kurumlarda geçerli hizmet kapsamında; profesör doktor muayenesi, PET- CT çekimi, bilgisayarlı tomografi, MR işlemlerinden yılda 1 kez ücretsiz olarak yararlanabiliyor.  Yine aynı şekilde kemoterapi ve radyoterapi uygulama seansları da anlaşmalı kurumlarda Onkoloji Destek Paketi ile ücretsiz olarak sigortalılara sunuluyor.

Hasta ve hasta yakınlarını tedavi sürecinde ihtiyaç duyabilecekleri her konuya çözüm sağlamayı amaçlayan Magdeburger Kritik Hastalıklar Sigortası Onkolojik Destek Paketi’nde bulunan Transfer hizmeti, İlaç Organizasyon Hizmeti, Kişisel Asistans, Tıbbi Danışmanlık Hizmeti, Danışman Doktor gibi hayat kolaylaştıran asistans hizmetleri ile sigortalılarının ihtiyaç duyduğu destek sağlanıyor.

Yılda 1 defa anlaşmalı kurumlarda ücretsiz Bilgisayarlı Tomografi ve MR görüntüleme hizmetinin de dahil olduğu Onkolojik Destek Paketi’nde, aile bireyleri ve hastaya düzenli olarak online veya yüz yüze psikolojik destek de verilecek.