QNB Finansbank insan kaynakları ekibine ödül

QNB Finansbank insan kaynakları ekibine ödül

Globee Business Award programı kapsamında QNB Finansbank, insan kaynakları uygulamalarıyla yeni bir ödülün sahibi oldu. Banka, İnsan Kaynakları Eğitim ve Gelişim Uygulamaları ile ‘öğrenme ve gelişim stratejisi alanında başarı kategorisinde’ Silver Globee ödülüne layık görüldü. Bankanın Eğitim ve Gelişim ekibi, tüm süreçlerinde yer alan; güncel öğrenme trendleri, etkili eğitim yöntemleri ve eğitim içeriklerini bireysel farklılıklara göre özelleştirerek, kişiye özel çözümler sunarak hazırladığı gelişim yaklaşımıyla uluslararası platformlarda da takdir ediliyor.

11 binden fazla çalışanı olan banka, kişiselleştirilmiş ve seviyelendirilmiş eğitim ve gelişim uygulamalarıyla kapsayıcı bir çalışan gelişimi hedefliyor.

Aldıkları ödülle ilgili konuşan QNB Finansbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Cenk Akıncılar, şunları söyledi; “Gelişimin sürekli devam eden bir süreç olduğunun farkında olarak tasarladığımız programlar ile çalışanlarımıza QNB Finansbank’a ilk başladıkları günden itibaren her an tanımlı bir gelişim imkanı sunuyoruz. Bu ödülle insan kaynakları alanında en iyiler arasında gösterilmek, QNB Finansbank olarak, insanı odağımıza koyduğumuzun en somut göstergesidir. Tüm çalışanlarımızın kariyer gelişimini destekleme ve mükemmel bir çalışan deneyimi sağlama misyonuyla hareket eden QNB Finansbank İnsan Kaynakları Eğitim ve Gelişim Uygulamalarırı Ekibi’mi ve emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımızı gösterdikleri üstün performans nedeni ile tebrik ediyorum.”