Sigortam.net’ten heyecan dolu çekiliş fırsatı

Sigortam.net’ten heyecan dolu çekiliş fırsatı

Dijital sigortacılık platformu Sigortam.net, Süper Lig heyecanına ortak oluyor! 13 Eylül – 17 Ekim tarihleri arasında Sigortam.net web sitesini ziyaret ederek çekiliş formunu dolduran herkes, 1000 Adet 1 Aylık TOD Süper Lig Paketi’nden birini kazanma şansı elde ediyor.

Sigortam.net, Süper Lig coşkusu devam ederken spor tutkunlarını sevindirecek özel bir çekiliş fırsatı sunuyor. 1000 adet 1 Aylık TOD Süper Lig Paketi, 13 Eylül – 17 Ekim tarihleri arasında şanslı Sigortam.net müşterilerinin olacak.

Sigortam.net web sitesi üzerinden ücretsiz şekilde ad, soyadı, telefon, adres bilgileri ile çekiliş katılım formunu dolduran herkes, kampanyaya katılarak bu özel hediye için 1 çekiliş hakkı kazanacak. Form doldurduktan sonra web sitesi veya çağrı merkezi üzerinden kasko sigortası için teklif veya poliçe alan katılımcılar ise kampanya boyunca ek olarak 1 çekiliş hakkı daha elde edecekler. Sigortam.net, alınan teklifin poliçeye dönüşmesi halinde ise katılımcılara, poliçe tutarının her 100 TL’si için ekstra 1 çekiliş hakkı tanımlayacak.

1 Aylık TOD Süper Lig Paketi kazanmak isteyenler, www.sigortam.net web sitesini ziyaret edebilir veya 444 24 00 üzerinden sigorta danışmalarıyla iletişime geçebilirler.