Smart-i Awards için alarmlarınızı kurun!

Smart-i Awards için alarmlarınızı kurun!

Sigorta sektörünün öncü ödül programı Smart-i Awards’un sahiplerine kavuşması için geri sayım başladı. Yarışmanın kazananları, 12’nci Sigorta Haftası ve 2’nciUluslararası Sigorta Zirvesi kapsamında 26 Eylül’de Swissotel’de düzenlenecek ödül töreninde açıklanacak.

Türkiye’nin sigortacılık ve sigorta teknolojileri alanındaki proje bazlı tek ödül programı Smart-i Awards, sektörün lider yayını Akıllı Yaşam dergisi ve Sigorta Gündem öncülüğünde gerçekleştiriliyor. Sigorta şirketleri, bireysel emeklilik şirketleri, brokerlar, sigorta şirketleri ile iş birliği yapan, proje geliştiren diğer şirketlerin katıldığı Smart-i Awards’ta, finale kalan 43 ödül adayı proje Altın, Gümüş ve Bronz Smart-i için yarışıyor.

“Gelecek Heyecan Verici Hazır mısınız?”

Ödül töreninin 12’nci Sigorta Haftası ve 2’nci Uluslararası Sigorta Zirvesi kapsamında gerçekleşmesi ayrı bir önem taşıyor. Uluslararası davetli ve konuklar eşliğinde düzenlenecek zirve, dopdolu içeriğini Smart-i Awards ödül töreni ile taçlandırıyor. Törende sektör temsilcilerinin katılacağı “İnovatif Dönüşüm” temasıyla bir de panel gerçekleşecek. ‘Gelecek Heyecan Verici Hazır mısınız?’ başlığında düzenlenecek panelin moderatörlüğünü İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi ve FinTech İstanbul Kurucu Ortağı Prof. Dr. Selim Yazıcı üstlenirken, panelistler arasında Crede Kurucu Ortağı Ahmet Kocamaz, Payten Türkiye Ülke Lideri ve Paratika CEO’su Burak Kutlu ve Aksigorta Teknoloji ve Operasyonel Mükemmellikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kaan Konak yer alacak.

Sigorta sektörünün çatı kuruluşu Türkiye Sigorta Birliği’nin (TSB) Ana Sponsor olduğu yarışmanın Gümüş Sponsoru RS Otomotiv Grubu olurken, destekleyen şirketler arasında Aksigorta, Crede Veri Hizmetleri, FinTech İstanbul ve Payten yer alıyor.

Sektörün neredeyse tamamının hazır bulunacağı törene katılarak yarışmacılarının heyecanına ortak olmak, İnovatif projelerin sigortacılık ekosisteminde yarattığı değişimi keşfetmek ve değişimin liderleri ile bir araya gelmek için bu etkinliği kaçırmayın.

Tarih: 26 Eylül 2023 Salı | Saat: 17:00 – 19:15
Yer: Swissotel The Bosphorus, Beşiktaş – İstanbul
Etkinlik Kayıt Formu: https://www.smartiawards.com/etkinlik-kayit-formu
Katılım için kayıt gereklidir, katılım ücretsizdir. Sınırlı kontenjan nedeniyle gecikmeden kaydolun…