Smart-i Awards’23 kısa liste belli oldu!

Smart-i Awards’23 kısa liste belli oldu!

100’ün üzerinde ödül adayının yarıştığı programda ikinci değerlendirme turu tamamlandı. İşte beklenen liste…

Sigorta şirketleri, bireysel emeklilik şirketleri, brokerlar, sigorta şirketleri ile iş birliği yapan diğer sektörlerden yazılım, donanım, hizmet sağlayıcı şirketlerin yarıştığı Smart-i Awards’ta (Smart Insurance Awards) sona yaklaşıldı. Yüzlerle ödül adayının yarıştığı programda ikinci değerlendirme turu tamamlandı ve finalistler belli oldu.
Sigorta sektörünü ve bu sektöre hizmet veren tüm paydaşların 26 Eylül’de bir araya geleceği ödül töreninde kazananlar açıklanacak.

Seçici kurul değerlendirmeyi tamamladı

Akıllı Yaşam Dergisi Yayın Danışmanı Abdullah Çetin, İstanbul Sigorta Acenteleri Birliği Başkanı Berrin Dinç, Fiona Teknoloji ve Danışmanlık Kurucu Ortağı Ertuğrul Bul, HDH Danışmanlık Müdürü Metin Karacan, EIRS Grubu CCO’su ve VC Özel Sermaye Sektörü Kıdemli Danışmanı Nolwenn Allano, Habertürk Editörü Rahim Ak, Doğan Sigorta Brokerlik CEO’su Selcen Doğan Gür ve İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi ve FinTech İstanbul Kurucu Ortağı Prof. Dr. Selim Yazıcı’nın değerlendirmeleriyle son tura geçen 48 ödül adayı proje Altın, Gümüş ve Bronz Smart-i için yarışacak.
SMART-i AWARDS’22 FİNALİSTLER (Finalistler)

ÖDÜL TÖRENİNE KATILMAK İÇİN ŞİMDİDEN KAYDINIZI YAPTIRIN

Bu yılki ödül töreni 12’nci Sigorta Haftası ve 2’nci Uluslararası Sigorta Zirvesi kapsamında Swissotel The Bosphorus’ta uluslararası davetli ve konuklar eşliğinde 26 Eylül’de gerçekleşecek. Kazananlar Swissotel sahnesinde açıklanacak.
Konuklar, sigorta sektörünün buluşma noktası olma iddiasını sürdüren ödül töreninde sektör temsilcilerini ve vizyonerlerini “İnovatif Dönüşüm” ana temalı panelde dinleme fırsatı da bulacaklar.

İnovatif projelerin sigorta ekosisteminde yarattığı devrimi keşfetmek, teknolojinin geleceğine şahit olmak ve değişimin liderleri ile network kurmak için bu etkinliği kaçırmayın.

Tarih: 26 Eylül 2023 Salı | Saat: 17:00
Yer: Swissotel The Bosphorus, Beşiktaş – İstanbul
Etkinlik Kayıt Formu: https://www.smartiawards.com/etkinlik-kayit-formu
Katılım için kayıt gereklidir, katılım ücretsizdir. Sınırlı kontenjan nedeniyle gecikmeden kaydolun