Smart-i Awards’a başvurmak için son günler!

Smart-i Awards’a başvurmak için son günler!

Sigorta sektörünün ve bu sektöre teknoloji geliştiren şirketlerin ürün ve hizmetlerini desteklemek, inovatif projeleri öne çıkararak bunların gelişimindeki iş modellerinin, deneyimlerin paylaşılmasını sağlamak ve sektördeki yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla düzenlenen Smart Insurance Awards için başvurular 31 Ağustos Perşembe günü kapanıyor. Yeni nesil sigorta teknolojilerinin sektör tarafından benimsenip yaygınlaştırılması, dijitalleşmenin iş süreçlerine entegre edilerek verimliliğin artırılması gibi konuların sigorta şirketleri ve sigortalıların hayatına etkisinden hareketle projelendirilerek ilk kez geçen yıl düzenlenen yarışmaya 8 kategorideki başvurular www.smartiawards.com web sitesinde devam ediyor.

31 Ağustos’ta kapanacak başvuruların hemen ardından başlayacak Smart-i Awards jüri değerlendirmesi sonrası, finalistler 13 Eylül Çarşamba günü www.akilliyasamdergisi.com ve www.psmmag.com web sitelerinden duyurulacak. Bu yılki ödül töreni 12’nci Sigorta Haftası ve 2’nci Uluslararası Sigorta Zirvesi kapsamında Swissotel The Bosphorus’ta uluslararası davetli ve konuklar eşliğinde 26 Eylül’de gerçekleşecek. Konuklar, sigorta sektörünün buluşma noktası olma iddiasını sürdüren törende sektörün kanaat önderlerini ve vizyonerlerini “İnovatif Dönüşüm” ana temalı panelde dinleme fırsatı da bulacaklar. Panelde, sigortacılık ve teknoloji alanındaki gelişmeler, bu gelişmelerde InsurTech ekosisteminin etkisi ve InsurTech’lerin geleceği ile bu gelişmelerin sigortalı ve sigortacılara yansımaları gibi konular enine boyuna konuşulacak.

Sektördeki yaratıcılığı teşvik etmek ana hedefiyle yola çıkan bu özel yarışmanın ana sponsoru Türkiye Sigortalar Birliği olurken, RS Otomotiv Grubu Gümüş Sponsor olarak projeyi destekleyenler arasında yerini aldı. Geçen yıl Smart-i Awards’ta 27 proje 10 Altın, 10 Gümüş ve 7 Bronz Smarti alarak ödüllendirilmişti.

Bir yarışmadan ziyade herkesin kazanacağı bir ekosistem yaratmak üzerine kurgulanmış bir etkileşim platformu olarak yoluna devam eden Smart-i Awards’ta bu yıl da yarışmacı başvuru ücretleriyle ülkemizde imkanları kısıtlı gençler için açılan eğitim programları desteklenerek bir sosyal sorumluluk projesi devam ettirilecek.

Geleceğin vizyonerleri arasına katılıp panel konuşmacısı olmak ve başarıyı ödüllendirerek yaratıcılığı teşvik eden sponsorlar arasında yer almak için de psm@psmmag.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

SMART-I AWARDS ÖDÜL TAKVİMİ
Proje uygulama dönemi: 1 Ocak 2022 – 31 Ağustos 2023
Başvurmak için son gün: 31 Ağustos 2023
Jüri toplantısı: 11 Eylül 2023
Finalistlerin açıklanması: 13 Eylül 2023
Ödül töreni: 26 Eylül 2023 Perşembe, Swissotel The Bosphorus
Başvurmak için: www.smartiawards.com