Termolux Klasik radyatörlerde yeni renk seçeneği

Termolux Klasik radyatörlerde yeni renk seçeneği

Termo Teknik’in Çorlu’da bulunan dünyanın en büyük panel radyatör fabrikasında, 2023 yılında devreye alınan, üretim ve çevre açısından bir çok avantaja sahip olan yeni toz boya hattı ile Termolux Klasik radyatörler beyazın yanı sıra antrasit renkte de üretilmeye başlandı. Radyatörler çok kısa zaman içinde farklı renklerde de tüketiciye ulaşacak.

Yıllık kapasitesi 5.2 milyon adet olan tesislerde, gelişmiş altyapı ve çelik sac kullanılarak robotik hatlarda, yüksek basınca dayanıklı olarak üretilen Termolux radyatörler, şık tasarımları, yüksek ısıl verimlilikleri, sağlamlıkları ve kolay monte edilebilme özellikleri ile öne çıkıyor. Termolux radyatörlerin 10 yıl garanti süresi bulunuyor.

Antrasit Rengin Cazibesi

Termo Teknik’in, Termolux Klasik antrasit renkte radyatörleri bulundukları mekanın şıklığına katkı sağlıyor. Panel radyatörlerde alışılmış beyaz rengin yanında zevkli ve modern görünümlü bir alternatif sunan antrasit renk hem minimal, hem de retro ve rustik öğelerden esinlenen dekorasyonlara uyum sağlıyor.

Modern dekorasyon renkleri arasında son yıllarda en çok tercih edilen renklerden olan antrasit; özellikle beyaz, kırık beyaz, açık gri ve bej tonları ile tam bir uyum içerisinde olmasının yanı sıra, dekorasyonda daha çarpıcı bir görünüm arayanlar için narenciye, açık pembe, lila, sarı, açık mavi tonlar ve parlak renkli zeminler ile de uyumlu bir kontrast yakalıyor.

Radyatörler Renkleniyor

Avrupa’nın en büyük ısı sistemleri tedarikçilerinde olan Termo Teknik, üstün kalite ve renklere sahip radyatör üretimi için yatırımlarına devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda yeni robotik sistemleri inşa eden, üretim hattı sayısını arttıran Termo Teknik, 2023 yılında 750 metrelik yeni toz boya hattını devreye aldı. Yeni toz boya hattı ile bir yandan verimlilik artışı ve çevreye katkı sağlanırken, bir yandan da renkli radyatör üretimine geçiş süreci başladı.