TÖDEB ve Worldef’den stratejik imza

TÖDEB ve Worldef’den stratejik imza

TÖDEB ve Worldef bugün altına imza koydukları protokolle stratejik bir birlikteliğe adım attı. 6-8 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek Worldef İstanbul Fuarı’nda yer alacak TÖDEB Pavilyonu, e-ticaret ve perakende sektörlerinin dinamiklerini şekillendiren ödeme ve elektronik para kuruluşlarımızı, sektör profesyonelleri ve yatırımcılarla bir araya getirecek. Bu buluşma, sektörümüzün inovasyon kapasitesini, rekabet gücünü ve çözüm odaklı yaklaşımlarını sergileme fırsatı sunacak.

Açılış konuşmasını 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle TÖDEB adına TÖDEB Yönetim Kurulu Üyesi Yeşim Karaca’nın yaptığı TÖDEB ve Worldef İstanbul Lansmanı’ında Worldef İstanbul’un ödeme hizmetleri sektörü için global bir vitrin oluşturarak iş birliklerinin gelişimine katkı sağlayacağı vurgulandı.

“Worldef İstanbul’da gerçekleştirilecek etkinlikler ve panellerle, hem e-ticaret hem de ödeme alanında geleceğe ışık tutacak, müşteri memnuniyeti ve iş verimliliği açısından önemli gelişmeleri takip edecek ve birlikte adımlar atacağız. Bu yolculuğun hem TÖDEB üyelerimize hem de Türkiye’nin fintek ekosisteminin gelişimine önemli katkılar sunacağına inancımız tamdır. İnovasyon ve iş birliği ruhuyla, Türkiye’yi global fintek arenasında öne çıkaran bir merkez haline getirme hedefimize bir adım daha yaklaşıyoruz.” sözleriyle TÖDEB’in global hedeflerine vurgu yapan Karaca’nın konuşmasından sonra söz alan Worldef İcra Kurulu Başkanı Ömer Nart ise bu birliktelikten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu işbirliğinin iki ekosistem için ileriye dönük önemli bir adım olduğunu ifade etti.

Tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan ve işbirliğinin hayırlı olmasını dile getiren TÖDEB Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Bilgetekin’in dileklerinin ardından Bilgetekin ve Nart, iki kurumun iş birliğini belgeleyen protokole imza attılar.