Yeteneklerini geliştiren Payfull dönüşümünü hızlandırıyor

Yeteneklerini geliştiren Payfull dönüşümünü hızlandırıyor

PSM/Özel Haber

2015 yılından bu yana ödeme ve tahsilat çözümleri alanında hizmet veren Payfull, sektördeki güçlü varlığını yenilikçi çözümler ve müşteri odaklı yaklaşımıyla perçinliyor. Online tahsilat sistemi ve bayi tahsilat sistemleri gibi çeşitli ödeme süreçlerinde uzmanlaşan Payfull, tek panelden farklı banka POS’larını yönetebilme ve farklı para birimleri üzerinden tahsilat yapabilme gibi özellikleriyle işletmelerin finansal operasyonlarını hızlandırarak verimliliklerini artırıyor. Güvenilir ve etkili çözümleri sayesinde yüzlerce işletmenin tahsilat süreçlerini geliştiren Payfull, ödeme çözümleri alanındaki liderliğini her geçen gün daha da pekiştiriyor.

Sektördeki tüm paydaşlara açılan kapılar
Payfull, büyük bir dönüşüm sürecine girerek yeni bir çağ başlatıyor. Teknolojik yenilikler ve değişen piyasa ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına yetenek setini önemli ölçüde genişleten Payfull, sektördeki rolünü yeniden tanımlıyor. Bu büyük dönüşüm, sadece mevcut hizmetleri geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda farklı iş birlikleri ile kabiliyetlerini artırarak kurumsal müşterilere uçtan uca ödeme çözümleri, açık bankacılık ve Banking as a Service (BaaS) gibi modern finansal hizmetler sunmayı hedefliyor.
Yeni stratejisi kapsamında, hizmet yelpazesini genişletip sektördeki tüm paydaşlara kapılarını açarak yenilikçi çözümlerini daha geniş bir kitleye ulaştırmayı amaçlayan Payfull, iş birliklerini güçlendirerek ve daha büyük başarılara imza atarak entegre ve erişilebilir bir FinTek ekosistemi yaratmayı hedefliyor.

“2025 sonunda işlem hacmimizi
10 milyar TL’ye çıkarmayı hedefliyoruz”

Payfull Genel Müdürü Özgür Gerçek, şirketin vizyon ve hedefleriyle ilgili şu değerlendirmeyi yapıyor:
“İnovatif çözümlerimizle, kurumsal müşterilerimizin özellikle Avrupa ve yakın coğrafyamızdaki ticari faaliyetlerinde köprü oluyoruz. Tahsilat çözümlerimiz, müşterilerimizin hedeflerini genişletip daha geniş pazarlara ulaşmalarını sağlayarak iş hacimlerini büyütmelerine yardımcı oluyor. Gelecek dönemde tahsilat çözümlerinde sürdürülebilir yeniliklerle hizmet sunmayı, etkimizi artırmayı ve mevcut işlem hacmimizi 2025 yılı sonunda 5 katına çıkararak 10 milyar TL’ye ulaşmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda yaklaşımımız, sektörümüzdeki tüm oyuncularla iş birliği yaparak en kapsamlı finansal yetenek setine sahip olmak. Payfull ekosisteminde yer almak isteyen tüm sektör paydaşlarımızı birlikte çalışmaya ve işlerini büyütmeye davet ediyoruz.”