AHE’de şok ayrılık

AHE’de şok ayrılık

Anadolu Hayat Genel Müdür Yardımcısı Ayhan Sincek Anadolu Hayat Emeklilik’teki görevinden bugün ayrılıyor.

Ayhan Sincek kimdir?

1994 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nden mezun olan Sincek, 1994-1997 yılları arasında aynı bölümde araştırma görevlisi olarak çalıştı. 1997-2007 yılları arasında Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’na bağlı Sigorta Denetleme Kurulu’nda özel sigorta şirketlerinin aktüeryal denetimi görevini yürüttü. 2004 yılında Boston Üniversitesi’nde aktüerya yüksek lisansını tamamlayan Sincek, Moskova’daki Credit Europe Life Insurance şirketinin kuruluş çalışmalarına 2007 yılında katıldı ve bu şirkette 3 yıl boyunca genel müdür yardımcısı olarak görev yaptı.
Anadolu Hayat Emeklilik’’te koordinatör olarak göreve başlayan Ayhan Sincek, aktüerya ve reasürans birimlerinden sorumluydu. Daha sonra Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Sincek, Aktüerler Derneği ve Sigorta Denetim Elemanları Kurulu Derneği’nin de üyesi. İyi derecede İngilizce bilen Ayhan Sincek, evli ve iki çocuk babası.

 

YORUMLAR YAZ
  • biri10 sene önce
  • daha iyi maaşla transfer olmuştur…bu yöneticilerde futbolcu gibiler takım kavramını ast larla anlatırken mangalda kül bırakmazlar ama paranın kokusu gelince takım mı o da neymiş derler???

  • Gizli Yorumcu10 sene önce
  • Ayhan Bey hayalini kurduğu pozisyona geçmek için ayrıldı.

  • anadolu10 sene önce
  • burda hep isbankası müfettişleri yükseliyor ve onların dediği oluyor. bunu anlamadığı ve kabullenemediği için ayrıldı.