Allianz Partners Türkiye’de iki yeni atama

Allianz Partners Türkiye’de iki yeni atama

Allianz Grubu bünyesinde dünya çapında asistans hizmetleri sağlayan Allianz Partners’ın Türkiye ofisinde 2018 yılından bu yana İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini sürdüren Derya Gönüllü Atacık, Batı Avrupa ve Latin Amerika bölgelerinden sorumlu Kıdemli İK Operasyonlar Fonksiyonu İş Ortağı görevine getirildi. İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak görevine devam eden Oya Kaleli ise Atacık’tan bayrağı devralarak İnsan Kaynakları Müdürü olarak atandı.

Derya Gönüllü Atacık, 1 Ekim 2023 tarihinde başladığı yeni görevi kapsamında İngiltere, BENELUX, İtalya, İspanya, Portekiz, Fransa, Meksika, Kolombiya ve Brezilya’da operasyondan sorumlu İnsan Kaynakları Batı Avrupa ve Latin Amerika bölgelerinden sorumlu Kıdemli İK Operasyonlar Fonksiyonu İş Ortağı oldu.

Atacık’tan bayrağı devralan Oya Kaleli, Allianz Partners Türkiye İnsan Kaynakları Müdürü olarak kariyerini sürdürecek.

Derya Gönüllü Atacık kimdir?
2003 yılında Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlayan Derya Gönüllü Atacık, kariyerine 2004 yılında pazarlama alanında başladı. 2005 – 2010 yılları arasında Kibar Holding İnsan Kaynakları Departmanı’nda görev yapan Atacık, 2010 yılı itibarıyla Mapfre İnsan Kaynakları Müdürü olarak atandı. 2015’te Yapı Merkezi’nde İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevini üstlenen Derya Gönüllü Atacık, 1 Eylül 2018’de İnsan Kaynakları Direktörü olarak Allianz Partners Türkiye ailesine katılmıştı.

Oya Kaleli kimdir?
2022 yılında Bahçeşehir Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamlayan Oya Kaleli, kariyerine 2009 yılında Garanti Bankası operasyon alanında başladı. 2011 – 2013 yılları arasında AR Holding ve Tempo Çağrı Merkezi ve İş Süreçleri Dış Kaynak Hizmetleri firmalarında İnsan Kaynakları Departmanı’nda görev aldı. 2014 yılında Adecco Group’ta İşe Alım Danışmanı olarak göreve başladı. 2016 – 2018 yılları arasında British American Tobacco firmasında Kıdemli İşe Alım Uzmanı olarak çalışan Kaleli, 2018’in Temmuz ayında İnsan Kaynakları Uzmanı olarak Allianz Partners Türkiye ailesine katılmıştı. 2020 yılından bu yana İnsan Kaynakları Yöneticisi olan Kaleli, 1 Ekim 2023 itibarıyla kariyerine Allianz Partners Türkiye İnsan Kaynakları Müdürü olarak devam ediyor.