Allianz Trade acenteleri “Değişime Liderlik Etmek” için buluştu

Allianz Trade acenteleri “Değişime Liderlik Etmek” için buluştu

Ticari alacak sigortasında şirketi Allianz Trade, acenteleri ile bir araya geldi. Değişime Liderlik Etmek teması ile Riva’s Club’da gerçekleştirilen toplantıya Türkiye genelinden 20 acente katıldı.  

Allianz Türkiye, her yıl düzenlediği Acenteler Toplantısı’nın 9.’sunu  gerçekleştirdi. “Değişime Liderlik Etmek” mesajı odağında düzenlenen toplantıda, 2022 yılı ve 2023 ilk çeyreği ele alınırken 2023 ve 2024 yılı beklenti ve öngörüleri paylaşıldı. Ayrıca müşteri deneyim yolculuğu ve müşteri odaklı yaklaşım da toplantıda öne çıkan başlıklar oldu.

Allianz Trade toplantıda acentelerine yaptığı sunumda; 2023 yılında da tüm iş süreçlerinde değişime liderlik edileceğini vurgulayarak daha müşteri ve büyüme odaklı olunacağını aktardı. İstikrarlı bir ilerleme ile alanında en iyi risk yönetimi sunan şirket olma konusundaki kararlılığın da sürdürüleceği vurgulandı. 

Küresel ekonomik görünümün de ele alındığı toplantıda global ticaretteki keskin düşüşe de vurgu yapılırken, kara bulutların henüz tam olarak dağılmadığına dikkat çekildi. Yüksek enflasyonun 2023’te de devam edeceğinin de altının çizildiği toplantıda, ayrıca Elit Acentelere de birer plaket takdim edildi.