Allianz Türkiye CIO’su Evren Ayorak’a Teknoloji Lideri ödülü

Allianz Türkiye CIO’su Evren Ayorak’a Teknoloji Lideri ödülü

BMI Business School tarafından hazırlanan listede yer alan Allianz Türkiye Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Evren Ayorak, En Etkin Teknoloji Liderleri arasında gösterildi.

Yeni nesil sigortacılığın öncüsü olma vizyonuyla Geleceğin Allianz’ını inşa etmeye devam eden Allianz Türkiye’nin Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Evren Ayorak, Türkiye’nin En Etkin Teknoloji Liderleri arasında gösterildi. DataExpert iş birliğiyle BMI Business School tarafından bu yıl ikinci kez yürütülen ‘En Etkin 50 Teknoloji Lideri Araştırması’nın sonuçları açıklandı. Sektör uzmanları ve akademisyenlerden oluşan Danışma Kurulu tarafından belirlenen kriterler çerçevesinde, performanslarıyla dikkat çeken ve sektörünü en üst düzeyde temsil eden yöneticiler seçildi. Evren Ayorak, ‘Türkiye’nin En Etkin 50 Teknoloji Lideri’ listesinde yer aldı.

Allianz Türkiye Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Evren Ayorak, gerçek anlamda dijital bir sigorta şirketi olma hedefiyle yenilikçi uygulamaları hayata geçirmeye devam edeceklerini belirterek, “Müşteri memnuniyeti ve teknoloji odaklı yeni nesil sigortacılığın öncüsü olarak konumumuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. Müşterilerimizi merkeze alarak, hem satış hem de satış sonrası destek konusunda dijital temellere odaklanan çözümler geliştiriyoruz. Farklı platformlarda birden çok ürünü bir arada ve kendi arzusuna göre yönetmek isteyen müşterilerimiz için inovatif ürün, hizmet ve servis uygulamalarına ağırlık veriyoruz. Aynı zamanda operasyonel verimliliğe katkı sağlayacak dijital süreçler yaratmak da ajandamızda önemli bir yer tutuyor. Projelerimiz başarılı sonuçlarıyla tüm Allianz Grubu içinde benchmark haline geliyor. Yenilikçi projelerimizle, Allianz Türkiye’nin sektördeki liderliğini pekiştirmeye devam edeceğiz” dedi.