Bupa Türkiye’de üst düzey atama

Bupa Türkiye’de üst düzey atama

Bupa Acıbadem Sigorta’da Operasyon Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdüren Ebru Keskin Kulalar, Bupa Türkiye Strateji ve Dönüşüm Ofisi Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Bupa Türkiye’nin sağlık hizmetleri alanındaki büyüme stratejisi doğrultusunda üst düzey atama gerçekleşti. Bupa Türkiye yapılanması altında yer alan tüm şirketlerin makro stratejilerini geliştirmek, desteklemek ve ihtiyaçlarını yönetmek için oluşturulan “Strateji ve Dönüşüm Ofisi’nin” liderliğine Ocak 2024 itibarıyla Ebru Keskin Kulalar atandı.

Entegre sağlık hizmetleri alanında kararlı ve tutarlı stratejik adımlar ile büyüme yolculuğuna başarıyla devam eden Bupa Türkiye’nin Strateji ve Dönüşüm Ofisi Genel Müdür Yardımcısı olarak Kulalar’ın odak ve sorumluluk alanları; strateji, transformasyon, müşteri, dijital, pazarlama, insan kaynakları, hukuk, diş klinikleri olacak ve Bupa Türkiye bünyesinde tüm oluşumlar ile yakın ve çapraz olarak çalışmalarını sürdürecek.

Dünya’nın en müşteri odaklı sağlık şirketi olma hedefi ile çalışan Bupa, Türkiye’de sağlık sigortacılığı, direkt satış ve finansal danışmanlık ile ağız ve diş sağlığı alanlarında faaliyet gösteriyor; sağlık hizmetleri yönetimi stratejisi doğrultusunda da büyümeye devam ediyor.

Ebru Keskin Kulalar:

Hacettepe Üniversitesi Ekonomi bölümünden dördüncülükle mezun olan Kulalar, daha sonrasında İngiltere’ye yüksek lisans eğitimi için gitmiş ve University of Essex’te Ekonomi ve Finans programını onur derecesi ile tamamlamıştır.

İş hayatına Yapı ve Kredi Bankası Teftiş Kurulu’nda başlayarak kazandığı risk yönetimi ve denetim tecrübesini, Allianz Sigorta ve ERGO Holding bünyesinde devam ettirmiş, aynı zamanda uyum, suistimal, uluslararası yaptırımlar ve kurumsal risk yönetimi konularında da çeşitli kademelerde görev almıştır. Sonrasında KPMG Türkiye Risk Danışmanlığı ekibine dahil olduktan sonra finans sektörünün yanı sıra enerji, otomotiv, inşaat gibi pek çok sektörde alanında lider kuruluşlarda yürütülen farklı projelerin yönetimi ve liderliğini üstlenmiştir.

2012 yılında Bupa Acıbadem Sigorta’ya katılan ve en son poliçe operasyonları, tahsilat, yerinde sigortacılık hizmetleri, müşteri iletişimi merkezi, müşteri deneyimi, pazarlama ve insan kaynakları bölümlerinden sorumlu olan Kulalar, İcra Kurulu Üyesi ve Operasyon Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini yürütmekteydi.