Cesaretin ödüle dönüşsün!

Cesaretin ödüle dönüşsün!

PSM DERGİSİ

İnovatif projeleri ödüllendiren Smart-i Awards, sigorta sektöründeki değişim ve dönüşüme ayna tutuyor. Bu heyecana ortak olmak isteyenler için son gün 30 Nisan 2024…

Türkiye sigorta sektörünün ilk ve tek inovasyona dayalı ödül programı Smart-i Awards için başvurular devam ediyor. Bu yılki teması “Sigortacılıkta Cesur Yeni Ufuklar” olan yarışmada, inovatif projeler geliştiren sigorta şirketlerinin yanı sıra bu projelerinde onlara eşlik eden/ürün geliştiren diğer sektörlerden (yazılım/donanım) girişimler de ödüllendirilecek.

Sigorta sektörü, müşteri deneyimini geliştirmek ve iş süreçlerini optimize etmek amacıyla dijital teknolojilere daha fazla odaklanmak durumunda. Yapay zeka, makine öğrenimi, nesnelerin interneti (IoT), otomasyon teknolojileri; poliçelendirme, hasar, risk yönetimi, mevzuat, sigortalı dostu uygulamalar ve niceleri… Bu yıl üçüncüsü düzenlenen yarışmada sektörün önde gelen temsilcileri, sigortacılığı dönüştürecek yenilikçi fikirleri ödül töreni öncesinde düzenlenecek panelde enine boyuna masaya yatıracak.

Evet, Smart-i Awards bu yıl da yeni nesil sigorta teknolojilerinin sektör tarafından benimsenip yaygınlaştırılması, dijitalleşmenin iş süreçlerine entegre edilerek verimliliğin artırılması gibi konularda atılan adımları öne çıkarıp ödüllendirirken, sektörü dönüştürecek yenilikçi çözümler de salonda hazır bulunan ödül törenini katılımcılarına ve canlı yayını ekranları başında izleyen konuklara ilk ağızdan aktarılacak.

Kimler başvurabilir?

Yarışmaya, sigorta şirketleri, bireysel emeklilik şirketleri, brokerler ve sigorta şirketleriyle iş birliği yapan diğer sektörlerden yazılım, donanım, hizmet sağlayıcı şirketler ile sigorta sektörüne hizmet veren ajanslar katılabiliyor.

Sigorta şirketleri ve bu şirketlere teknoloji üreten inovatif şirketlerin İstanbul’daki İş Sanat sahnesinde ödüllendirileceği yarışmaya başvurular 30 Nisan tarihine kadar Smart-i Awards internet sitesi (www.smartiawards.com) üzerinden devam edecek.

Geleceğin vizyonerleri arasına katılıp panel konuşmacısı olmak ve başarıyı ödüllendirerek yaratıcılığı teşvik eden sponsorlar arasında yer almak için psm@psmmag.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.
İnovatif projelerin finansal ekosistemde yarattığı devrimi keşfetmek, teknolojinin geleceğine şahit olmak ve değişimin liderleriyle network kurmak için bu etkinliği kaçırmayın.

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika Sigorta haberlerini, köşe yazıları, kasko , kulis ve  bütün konuların tek adresi SigortaGündem platformunda; sigortagundem.com haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. Aykırı işlem yapan kişi/kişiler için yasal başvuru hakkı saklı tutulmaktadır.Sigorta Gündem'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Hakkımızda
PSM Magazin
Ekonomi Manşet
Akıllı Yaşam Dergisi
Bizi Takip Edin!