Chubb Türkiye’de önemli pozisyonlara atamalar

Chubb Türkiye’de önemli pozisyonlara atamalar

Chubb Türkiye’de iki önemli pozisyona atamalar yapıldı. Ömer Abit, Chubb Türkiye Finansal Sigortalar Müdürü, Caner Kızılcık ise Kaza ve Sağlık Sigortaları Müdürü oldu.

Chubb’da iki yeni atama gerçekleşti. Chubb Türkiye ve MENA Bölgesi Kaza ve Sağlık Sigortaları Müdürü Ömer Abit, Chubb Türkiye Finansal Sigortalar Müdürü, Kaza ve Sağlık Sigortaları Kıdemli Underwriterı Caner Kızılcık ise Kaza ve Sağlık Sigortaları Müdürü olarak atandı.

2013 yılında Chubb ailesine katılan Ömer Abit, yeni görevinde underwriting ve iş geliştirme ekipleriyle birlikte çalışacak, Finansal Sigortalar Departmanı’nın stratejisi, ürün ve iş geliştirmeden sorumlu olacak. 2017 yılında Chubb’da çalışmaya başlayan Caner Kızılcık, yeni pozisyonunda kaza ve sağlık sigortaları underwriting ekibine liderlik edecek.

Chubb Türkiye Ülke Başkanı Emre Buğday, atamayla ilgili olarak şöyle konuştu: “Bu önemli pozisyonlara Ömer Abit ile Caner Kızılcık’ın getirilmiş olmasından çok mutluyum. Önemli başarılara imza atan arkadaşlarımız, deneyimleri ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla, müşterilerimizin sürekli değişen ihtiyaç ve taleplerini en iyi şekilde karşılamamızı sağlayacak.”