Finansal Devrimin Yeni Adı: AÇIK BANKACILIK başlıyor!

Finansal Devrimin Yeni Adı: AÇIK BANKACILIK başlıyor!

Artık dijital dönüşümün ayak sesleri çok daha yakından duyuluyor. Peki geleneksel, konvansiyonel finans sistemini tarihe karıştırması beklenen açık bankacılık sistemi neler vaat ediyor? Bankaları, FinTek şirketlerini, kullanıcıları/müşterileri ne gibi yenilikler, fırsatlar, riskler, tehditler bekliyor? Açık bankacılıkla ilgili mevzuat çalışmaları, düzenlemeler yaparken nelere dikkat etmeli?

“PSM Gündem Toplantısı”nda yılın en önemli konusunda, açık bankacılıkla ilgili merak edilen her şeyi ve FinTek ekosisteminin geleceğine dair ipuçlarını SRP Legal Kurucu Yöneticisi Çiğdem Ayözger Öngün moderatörlüğünde; Paynet Ürün Yönetimi, Pazarlama ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Hakan Kocatürk, Insha Ventures Genel Müdürü Hasan Sami Bayansar, Finrota Genel Müdürü İlknur Uzunoğlu, Aktif Bank Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Kadir Mustafa Öztürk ve Architecht Dijital Bankacılık ve Ödeme Sistemlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Yasemin Tekşen Altaş ile konuşacağız.

23 Mayıs 2023 Salı günü saat 10:30’da başlayacak programı canlı yayın olarak bu linkten takip edebilirsiniz! https://www.youtube.com/watch?v=4cczNDnebp4