Kaftancıoğlu tüm İstanbulluları havalimanına çağırdı

Kaftancıoğlu tüm İstanbulluları havalimanına çağırdı

İmamoğlu’na yapılan provokatif saldırıya yurdun her yerinden tepki yağıyor. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu Erzurum’da provakasyona uğrayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu karşılamak için 20:15’de Sabiha Gökçen’de olmaya davet etti.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Erzurum’daki mitingine yapılan saldırının ardından Canan Kaftancıoğlu, İstanbulluları Sabiha Gökçen Havalimanı’na çağırdı. Kaftancıoğlu, “Sağduyuyla provokasyonları boşa çıkaracağız” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı yardımcısı adayı Ekrem İmamoğlu’nun Erzurum’daki mitingine bir grup tarafından taşlı saldırı düzenlendi. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İstanbulluları Sabiha Gökçen Havalimanı’na çağırdı. Kaftancıoğlu, “Sağduyuyla provokasyonları boşa çıkaracağız” dedi.

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan Kaftancıoğlu, “İmamoğlu’nu, karşılamak ve yapılanlara karşı kardeşçe duruş sergilemek üzere.. Bizler kardeşlik için, kucaklaşma için geliyoruz” ifadelerini kullandı.