Koru Sigorta acenteleri ile buluşuyor

Koru Sigorta acenteleri ile buluşuyor

Koru Sigorta, acenteleri ile bir dizi Değerlendirme Toplantısı düzenliyor. İstanbul, Bursa, İzmir, Antalya, Adana, Konya ile başlayan toplantılar Ankara, Kayseri, Trabzon ve Samsun buluşmaları ile devam edecek.

2023 yılının değerlendirmesinin yapılarak yeni yıl hedef ve beklentilerinin görüşüldüğü toplantılar, dağıtım kanalları tarafından yoğun ilgi görüyor.

Toplantılar ile ilgili açıklamalarda bulunan Genel Müdür Kasım Yılmaz, Koru Sigorta’nın acente şirketi olma misyonundan yola çıkarak, acentelerin her zaman olduğu gibi bu zor dönemde de yanlarında olmalarının altını çizdi ve sözlerine şu şekilde devam etti: “Geçtiğimiz Kasım ayından bu yana Türkiye’nin dört bir yanında toplantılar düzenleyerek değerli iş ortaklarımız ile bir araya geliyoruz. İstanbul, Bursa, İzmir, Antalya ve Adana’dan sonra Ankara, Konya, Kayseri, Trabzon ve Samsun’da da buluşmalarımızı gerçekleştireceğiz. Bu buluşmalarda kendimizi anlatıyor, acentelerimizi dinliyor, onların geribildirimlerini ve önerilerini tek tek not alıyoruz. Çünkü değerli iş ortaklarımıza sağladığımız faydayı artırmak her zaman öncelikli gündemimiz oldu. Bu kapsamda şimdiye kadar yaptığımız sektör dışı kurumsal iş birlikleri ve projelere çok yakında yenilerini de ekleyerek fayda sağlamaya devam edeceğiz.”

Tüm çalışmalarında acenteleri merkeze aldıklarını ifade eden Yılmaz, “Koru Sigorta olarak, tüm paydaşlarımızla birlikte emin adımlarla büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Sektörde yaşanan bazı gelişmeler de bizim kâr elde ederek büyüme yönünde attığımız adımların ne kadar doğru olduğunu bize göstermiş oldu. 14 yıllık bir sigorta şirketi olarak, aldığımız kararlar ile dengeli ve kârlı üretim yapmaya devam ediyoruz. Kârımızı sermayeye ekleyerek, öz sermaye ve öz kaynağımızı büyütüp rekabet avantajı elde etmek istiyoruz. Güçlü nakit varlığımızın yanı sıra, şirketimizden desteğini esirgemeyen sermayedarlarımız sayesinde daha da olumlu gelişmeleri hep birlikte göreceğiz.” şeklinde konuştu.