Koru Sigorta’dan hizmet terminalleri

Koru  Sigorta’dan hizmet terminalleri

Türkiye’nin tek sigorta kooperatifi Koru Mütüel Sigorta, ortaklarına ve ortak olmak isteyen kişilere kooperatif hakkında bilgi vermek ve bu kişilerin zorunlu trafik sigortası primlerini daha kolay araştırmalarını sağlamak amacıyla, halkın sıkça uğradığı, kolay ulaşılabilecek yerlere hizmet terminalleri yerleştirmeye başlandı. İlk olarak İstanbul’un en yoğun alanlarından biri olan Mecidiyeköy’de bir AVM’ye bir kiosk yerleştirilmesi için anlaşma imzalandı.
 
Konuyla ilgili bilgi veren Koru Mütüel Sigorta Genel Müdür Vekili Hüsamettin Doğramacı, “Hem kullanıcıların hem de ortakların sigortacılıkla ilgili tüm bilgilere hızla ulaşması, sorularına yanıt alması, online çözülebilecek işlemlerini kooperatifimizin web sitesi kanalıyla güvenle yapılması çok önem verdiğimiz bir hizmettir” dedi.
İş yapma biçimlerini yenilikçi ve teknolojik bir bakış açısıyla geliştirmenin ve ortaklarına cep telefonları kadar yakın olmanın öncelikli hedefleri olduğunu söyleyen Doğramacı, Koru Mütüel Sigorta’nın bu uygulamayla sigortacılık sektöründe kiosk teknolojisini kullanan ilk ve tek kurum olduğuna dikkat çekti.