Mapfre Sigorta iş ortaklarıyla bir araya geldi

Mapfre Sigorta iş ortaklarıyla bir araya geldi

Mapfre Sigorta, münhasır iş ortağı ağı ile bağlarını güçlendirmek üzere faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen “Kırmızı Buluşmalar” kahvaltı etkinliklerinde MAPFRE Sigorta ve iş ortakları bir araya gelirken, etkinliklere MAPFRE Sigorta üst düzey yöneticileri ve bölge direktörleri de katıldı.

“İş ortaklarımız ile yarattığımız sinerji bizim için çok önemli”

İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir ve Adana’da eş zamanlı gerçekleştirilen etkinliklerin İstanbul ayağına katılan Mapfre Sigorta Genel Müdürü Erdinç Yurtseven, yaptığı konuşmada münhasır iş ortaklarının Mapfre Sigorta için önemine değindi. Eş zamanlı olarak 5 bölge direktörlüğünde iş ortaklarıyla bir araya gelmekten sonra derece mutlu olduklarını söyleyen Yurtseven sözlerine şöyle devam etti: “İş ortaklarımızla daha sık bir araya gelmeyi istiyor ve bu sene ikincisini düzenlediğimiz Kırmızı Buluşmalar’ı geleneksel hale getirmeyi planlıyoruz. 2022 yılından bu yana hem ekonomik hem de toplumsal olarak zorlu bir dönemden geçtiğimizi söyleyebiliriz. İçinde bulunduğumuz yılda da ülkemiz adına bu etkiler maalesef devam etmekte. Fakat sektör bazında baktığımızda bu yıl özellikle sermaye yeterliliği açısından daha olumlu bir resim görüldüğü bir süreçte olduğumuzu söyleyebilirim. Önümüzdeki dönem ve özellikle 2024 için de 2023 ile kıyaslandığında önümüzü daha net gördüğümüz ve ekonomik göstergeler açısından daha stabil bir dönemin bizi beklediğini öngörüyoruz.
MAPFRE Sigorta olarak bu seneki hedeflerinden birinin teknik anlamda performanslarını artırmak olduğunu ve bunu da büyük ölçüde gerçekleştirdiklerini belirten Yurtseven, bu noktada iş ortakları ile yarattıkları iş birliği ve sinerjinin kendileri adına çok değerli olduğunu kaydetti. “Gerek yeni yapılanmamız gerekse yönetim ekibimiz ile dinlemeyi seven, çözüm üretmeye çalışan bir takım oluşturduk ve bu yeni yaklaşımla çalışıyoruz” diyen Yurtseven, bundan sonra belirledikleri hedeflerin sadece iş ortakları ile oluşturdukları güçlü bağ, sinerji ile gerçeğe dönüştürebileceklerini vurguladı.