Maximum ile Etstur arasında işbirliği

Maximum ile Etstur arasında işbirliği

Türkiye İş Bankası’nın ana kart markası Maximum ile Etstur arasında yapılan işbirliğiyle İş Bankası, Etstur’un ödeme sistemleri tarafındaki ana bankası oldu.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, Maximum ile Etstur arasındaki işbirliği, İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Sezgin Lüle ve Etstur Yönetim Kurulu Üyesi Barış Tünay’ın katılımıyla duyuruldu.

2024 yılı boyunca devam edecek işbirliği çerçevesinde Maximum ve Maximiles kart sahipleri, Etstur’dan en yüksek vade farksız taksit imkanına sahip olacak.

Seçili otellerde yapacakları rezervasyonlara özel yüzde 5 ek indirim avantajından yararlanan kart sahipleri, düzenlenecek erteleme ve MaxiPuan kampanyaları ile tatil alışverişlerini avantajlı olarak yapabilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Sezgin Lüle, “Tüm çalışmalarımızda müşterilerimizin hayatına değer katmayı odağımıza alıyoruz. Bu önceliğimiz doğrultusunda Maximum’un ayrıcalıklarını Etstur ile buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. İşbirliğimiz sayesinde özel indirimler, ek ayrıcalıklar ve esnek ödeme seçenekleriyle Maximum kullanıcılarının tatilleri daha özel ve keyifli hale gelecek. Müşterilerimizin hayal ettiği tatil deneyimlerini yaşamalarına imkan sunacağına inandığımız bu işbirliğinden dolayı çok heyecanlıyız.” ifadelerini kullandı.

Etstur Yönetim Kurulu Üyesi Barış Tünay da işbirliğiyle ilgili, “Etstur olarak misafirlerimizi hayallerindeki tatiller ile buluşturmak önceliğimiz. İş Bankası ile yaptığımız işbirliği ile misafirlerimize, tatil planı yapmayı çok daha kolaylaştıracak fırsatlar sağlıyoruz. Her yıl cazip indirim oranları ile sunduğumuz erken rezervasyon kampanyamız kapsamında, Maximum’a özel farklı ödeme seçenekleri, peşin fiyatına 12 taksit imkanı ve ek indirimler gibi ayrıcalıklarla misafirlerimize hayallerindeki tatili avantajlı bir şekilde gerçeğe dönüştürme fırsatı sunmaktan mutluluk duyuyoruz.” açıklamasında bulundu.