Millet İttifakı’ndan ‘miting’ kararı

Millet İttifakı’ndan ‘miting’ kararı

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, katıldığı programda Kılıçdaroğlu’nun miting programına ilişkin bilgi verdi. Kılıçdaroğlu’nun hem tek başına hem de Yavaş ve İmamoğlu ile miting yapacağını duyuran Özel, CHP liderinin Cumhurbaşkanı adayı olarak açıklanmasının ardından Genel Merkez’e ilk geliş anlarını paylaştı

Millet İttifakı’nda Cumhurbaşkanı adayı olarak Kemal Kılıçdaroğlu’nun belirlenmesinin ardından çizeceği yol haritası merak konusu olmuştu. HalkTV’de “Sözüm Var” programına konuk olan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

MİTİNG KARARI

Kılıçdaroğlu’nun yapacağı mitinglerle ilgili bilgi veren Özel, Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Ekrem İmamoğlu’nun hem tek başına hem de Kılıçdaroğlu ile miting yapacağını açıkladı.

ALKIŞLARLA KARŞILANDI

Öte yandan Özel, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığının açıklanması sonrası CHP Genel Merkezi’ne ilk geliş anlarını paylaştı. Görüntülerde Kılıçdaroğlu’nu Genel Merkez’de karşılayan çalışanlar ve yöneticiler ilan edilen Cumhurbaşkanı adaylığını tebrik etti.

EŞİ DE ORADAYDI

Partililerin yanı sıra eşi Selvi Kılıçdaroğlu ve yakınları da orada bulundu.