Paparalıların doktoru cebinde!

Paparalıların doktoru cebinde!

PSM DERGİSİ

Papara, yeni ürünü “Doktorum Cebimde” sigortasıyla online sağlık danışmanlığı hizmeti aracılığı sunmaya başlayan ilk elektronik para şirketi oldu. Papara kullanıcıları bu ürünle, farklı branşlardan uzman doktorla 1 yıl boyunca görüntülü görüşme hakkı elde ediyor. Çocuk hastalıkları, dermatoloji, iç hastalıkları, beyin cerrahisi, göz hastalıkları, kulak burun boğaz, ortopedi, aile hekimi, genel cerrahi, onkoloji, kadın hastalıkları ve doğum gibi 14 branşta 50’ye yakın uzman doktor için 7 gün, 24 saat randevu oluşturulabiliyor.

Tek fiyattan sunulan ve 1 yıl boyunca geçerli olan sigorta ürünüyle kullanıcılar, 50’ye yakın doktor arasından seçtikleri uzmanlarla randevu tarih ve saatlerinde ücretsiz görüntülü görüşme yapabiliyor.

Doktorum Cebimde sigortasının kapsadığı tıbbi uzmanlık alanları arasında diyetisyen ve psikolog da yer alıyor. Kullanıcılar, seçtikleri diyetisyen ve psikologla yılda 6 kez ücretsiz görüntülü görüşme yapabiliyor. Ayrıca sigorta ürünü ferdi kaza teminatları da içeriyor.

Doktorum Cebimde’nin anlaşmalı kuruluşlarda geçerli olan ve tam kan sayımı, tam idrar testi, total kolesterol, açlık kan şekeri, EKG, tek yönlü akciğer grafisi, sedimantasyon ve doktor değerlendirme süreçlerini kapsayan check-up hediyesinden yılda bir kez ücretsiz yararlanmak mümkün.

Papara’nın harcadıkça anında nakit kazandıran cashback programının geçerli olduğu sigorta ürününü satın alan kullanıcılar, sigorta bedelinin yüzde 5’ini anında nakit olarak kazanıyor. Doktorum Cebimde, kredi kartına 12 aya varan taksit seçeneğiyle de satın alınabiliyor.

Şimdiye kadar cep telefonu, evcil hayvan, seyahat sağlık ve konut sigortası ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturan Papara, ilerleyen süreçte ferdi kaza, tamamlayıcı sağlık ve deprem sigortası ürünlerini de devreye almayı planlıyor.