Ray Sigorta, Yapı Kredi iş birliğiyle acenteleri için Trink Komisyon hizmetini hayata geçirdi

Ray Sigorta, Yapı Kredi iş birliğiyle acenteleri için Trink Komisyon hizmetini hayata geçirdi

Müşterileri ve dağıtım kanalları için ürün gamı ile birlikte hizmetlerini de genişleten Ray Sigorta, yenilikçi projelerine bir yenisini daha ekledi. Her koşulda acentelerini destekleyen Ray Sigorta, sektörde bir ilk olma özelliği taşıyan Trink Komisyon ile iş ortaklarının yanında oluyor.
Normal şartlarda ay kapanış mutabakatları sonrası yapılan komisyon ödemelerini beklemek durumunda olan acenteler, Ray Sigorta’nın Trink Komisyon Projesi kapsamında ürettikleri poliçelerin komisyonlarını, anında kendi Yapı Kredi hesaplarına transfer edebiliyor. Teknolojiyi iş süreçlerine entegre eden ve finansal gücünü iş ortaklarının ekonomisini desteklemek için kullanan Ray Sigorta, böylece nakit akışı konusunda acentelerini rahatlatıyor.

Ray Sigorta acentelerine güç katıyor

Trink Komisyon sayesinde Ray Sigorta acentelerinin hayatını kolaylaştıracaklarını belirten Ray Sigorta CEO’su Koray ERDOĞAN, şunları söyledi: “Türkiye genelindeki sigortacılık sektörüne değer katan geniş acente ağımızı desteklemek için sektörde bir ilk olan Trink Komisyon hizmetimizi sunuyoruz. Yapı Kredi ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğiyle acentelerimiz, nakde ihtiyaç duyduklarında komisyonlarını alabilmek için ay sonunu beklemek zorunda kalmadan kazandıkları komisyonları hesaplarına aktarabilecek. İçinde bulunduğumuz dönemi dikkate aldığımızda paranın zaman değeri açısından acentelerimizin komisyonlarının, hesaplarına yaklaşık 1 ay önce geçmesi, kendi finansal planlamalarını yapmaları açısından kıymetli. Böylece acentelerimiz, nakit akışlarını çok daha iyi yönetebilecek. Sürdürülebilir bir sigortacılık için başarılarımızın önemli bir paydaşı olan acentelerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz.”