Ray Sigorta’ya üst üste beşinci kez Mükemmel Müşteri Memnuniyeti ödülü

Ray Sigorta’ya üst üste beşinci kez Mükemmel Müşteri Memnuniyeti ödülü

Sigortacılık sektöründe 65 yılı aşkın deneyimiyle müşterilerine özel çözümler sunan Ray Sigorta, fark yaratan uygulamalarıyla başarılarını perçinliyor. Ray Sigorta, ‘Şikayetvar’ platformu tarafından düzenlenen A.C.E (Achievement in Customer Excellence) Awards’ta üst üste beşinci kez Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü’ne layık görüldü.

Sigortacılık sektöründe müşteri bağlılığının yeni müşteri kazanmak kadar değerli olduğunu belirten Ray Sigorta CEO’su Koray Erdoğan, “Pek çok sektörde olduğu gibi bizim faaliyet gösterdiğimiz alanda da rekabet çok üst düzeyde. Poliçe sahipleri sigorta şirketleriyle kurdukları ilişkileri artık yalnızca yıllık bir anlaşmadan ibaret olarak görmüyor. Aksine kendilerine iyi ve kötü zamanlarında yanında olacak bir yol arkadaşı istiyor. Burada en kritik an poliçe tanziminden sonra müşteri ile iletişime geçtiğimiz, sigortalanan kıymetin zarar gördüğü, hastalandığı an. Bizim de varoluş amacımız tam da bu noktada devreye giriyor. Hasarının giderilmesine yönelik aldığımız hızlı aksiyonlar ve verdiğimiz hizmetle müşterilerimizin bize duymuş olduğu güven ve aidiyet duygusunu artırmak, Ray Sigorta’nın başarısının temelini oluşturuyor. Ray Sigorta olarak organizasyon yapımızdan sunduğumuz hizmetlere kadar daima müşterimizi en önemli odak noktamız olarak görmeye devam edeceğiz” dedi.

İhtiyaçlar doğrultusunda kişiye özel çözümler sunma vizyonuyla çalıştıklarına dikkat çeken Erdoğan, “Müşterilerimize en iyi deneyimi sunmak olmazsa olmaz önceliğimiz. Kişiselleştirilmiş ürün tasarımına ağırlık verirken, hizmet kalitemizi de müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler doğrultusunda her geçen yıl artırıyoruz. Hizmet esnasında müşteri memnuniyetini ölçerek anlık çözüm sunmanın, deneyimi iyileştirmenin en iyi yolu olduğuna inanıyoruz. Bu bağlamda, A.C.E Awards’ta üst üste beşinci kez katılmakla birlikte bu yıl bir üst kategori olan A kategorisinde gold ödüle hak kazanarak Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü’ne bu yıl da sahip olmak attığımız adımların takdir gördüğünü gösteriyor” dedi.