Sanatçılardan patlamaya tepki

Sanatçılardan patlamaya tepki

Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde meydana gelen patlamada ilk belirlemelere göre 6 kişi yaşamını yitirdiği, 53 kişinin de yaralandığını bilgisi verildi. Oyuncu ve şarkıcılardan patlama sonrası birçok sosyal medya paylaşımı yapıldı

Haluk Levent paylaşımında “Allah bin belanızı versin !” diyerek tepkisin gösterdi.

Burak Deniz, “İstiklal caddesinde yaşanan olayda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet,yakınlarına baş sağlığı diliyorum..yaralılar acil şifa bulsun..çok üzgünüm çok…” dedi.

Gonca Vuslateri, “İstiklal Caddesi’ndeki patlamada hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet,yaralılara acil şifalar diliyorum” dedi.

Rahşan Gülşan, “Masum, tertemiz insanlara böyle korkunç bir ölümü, bize bu korkuyu müstehak görenler emellerine ulaşamayacak. Allah hayatını kaybedenlere gani gani rahmet eylesin. Mekanları cennet olsun” ifadelerini kullandı.

Demet Akbağ, paylaşımında “İstiklal Caddesi’ndeki patlamada hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifa diliyorum” diye yazdı.

Demet Akalın, “Taksim görüntülerde bebek arabası gördüm …. Korkunç videolar” paylaşımı yaptı.

Cenk Eren, “İstiklal Caddesi’ndeki patlamada hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet,yaralılara acil şifalar diliyorum” ifadelerini kaydetti.

Demet Özdemir de “İstiklal Caddesinde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet , sevenlerine, ailelerine baş sağlığı diliyorum , yaralılar için acil şifalar ! Hayretler içerisindeyim …Çok üzgünüm” dedi.

Burak Akkul, “En yoğun gün, en yoğun yer, en yoğun saat… Ölü yaralı sayısı artmasın demekten başka bir şey gelmiyor elden” diyenBurak Akkul da “Başımız sağolsun. Acil şifalar” dedi.