Smart-i Awards 2023, sigortacılık ödülleri jürisi belli oldu!

Smart-i Awards 2023, sigortacılık ödülleri jürisi belli oldu!

InsurTech’lerin sigorta şirketleri ve sigortalıların hayatına etkisinden hareketle projelendirilen Smart Insurance Awards (Smart-i Awards), sigorta sektörünü ve bu sektöre hizmet veren diğer paydaşları bir araya getiriyor. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek yarışma, sigorta sektörünün gelişmesini hedef alan yenilikçi ürün ve hizmetleri desteklemek, yeni nesil sigorta teknolojilerinin sektör tarafından benimsenip yaygınlaştırılmasını sağlamak ve başarılı projeleri öne çıkararak sigorta endüstrisindeki yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla düzenleniyor.

BÜYÜK JÜRİ BAŞVURULAR İÇİN START VERDİ

Yarışmanın jüri üyeleri arasında Akıllı Yaşam Dergisi Yayın Danışmanı Abdullah Çetin, İstanbul Sigorta Acenteleri Birliği Başkanı Berrin Dinç, Fiona Teknoloji ve Danışmanlık Kurucu Ortağı Ertuğrul Bul, HDH Danışmanlık Müdürü Metin Karacan, VC Özel Sermaye Sektörü Kıdemli Danışmanı Nolwenn Allano, Habertürk Editörü Rahim Ak, Doğan Sigorta Brokerlik CEO’su Selcen Doğan Gür ve FinTech İstanbul Kurucu Ortağı Prof. Dr. Selim Yazıcı yer alıyor. Geçen yılın jüri üyeleriyle yoluna devam eden Smart-i Awards başvuruları, 31 Ağustos’a kadar devam ediyor.

Jüri üyeleri projeleri iki turda değerlendirecek ve finalistlerin listesi sigortagundem.com‘un sosyal medya hesapları aracılığıyla sektörle paylaşılacak; kazananlar ise sigorta haftasın içinde düzenlenecek ödül töreninde açıklanacak.

KİMLER KATILABİLİYOR?

Yarışmaya, sigorta şirketleri, bireysel emeklilik şirketleri, brokerlar, sigorta şirketleri ile iş birliği yapan diğer sektörlerden yazılım, donanım, hizmet sağlayıcı şirketler ve sigorta sektörüne hizmet veren ajanslar katılabiliyor.

Smart-i Awards’ta 1 Ocak 2022 – 31 Ağustos 2023 dönemi içerisinde hayata geçirilmiş projeler yarışacak. Katılımcılar bu dönem içinde başlatmış ve pilota çıkmış projelerle başvurabiliyor. Pazara sunulmuş, bir veya birden fazla ürün/hizmet/proje ile Smart-i Awards’a başvuru mümkün.

BAŞVURU TAKVİMİ

Başvuru İçin Son Gün: 31 Ağustos 2023
Jüri Toplantısı: 11 Eylül 2023 Pazartesi
Finalistlerin Açıklanması: 13 Eylül 2023 Çarşamba
Ödül Töreni: 26 Eylül 2023 Salı, Swissotel The Bosphorus

Yarışma başvuruları 31 Ağustos tarihlerine kadar Smart-i Awards internet sitesi üzerinden www.smartiawards.com devam edecek. Başvuru koşulları ve sponsorluk detayları için psm@psmmag.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.