Smart-i Awards’ta başvurular uzatıldı: Katılımcılara yeni fırsat!

Smart-i Awards’ta başvurular uzatıldı: Katılımcılara yeni fırsat!

Smart Insurance Awards’ta (Smart-i Awards) heyecan dorukta! Sektörden gelen talepler üzerine başvuru süresi 31 Mayıs’a kadar uzatıldı. Böylece daha fazla şirketin projesi değerlendirilebilecek.

Sigorta sektörünün lider yayını Akıllı Yaşam dergisi ve Sigorta Gündem web sitesi öncülüğünde düzenlenen Smart-i Awards yarışması için heyecan sürüyor. İnovasyona değer veren sigorta şirketlerinin ve projelerinde onlara eşlik eden şirketlerinin yarıştığı, 30 Nisan’da sona erecek olan başvuru süreci 31 Mayıs’a kadar uzatıldı. Sürenin uzatılmasında, daha geniş bir katılım sağlama ve başvurular için şirketlerden gelen uzatma talepleri etkili oldu.

Smart-i Awards, yeni nesil sigorta teknolojilerinin sektör tarafından benimsenip yaygınlaştırılması, dijitalleşmenin iş süreçlerine entegre edilerek verimliliğin artırılması gibi konularda atılan adımları öne çıkarıp ödüllendirmek amacıyla organize ediliyor. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen yarışmanın ana teması “Sigortacılıkta Cesur Yeni Ufuklar” olarak belirlendi. Yarışma, 10 kategoride yaratıcılığını öne çıkarmak isteyen sigorta şirketleri, emeklilik şirketleri, InsurTech’ler, sigorta şirketleriyle iş birliği yapan teknoloji, ürün geliştiren şirketler ve hizmet sağlayıcıların başvurularına açık. Bu süre uzatımıyla birlikte, katılımcılar projelerini daha detaylı bir şekilde hazırlama ve sunma fırsatı da bulacak.

Yarışmaya 1 Nisan 2022 sonrasında hayata geçirilmiş, pilota çıkmış ya da tamamlanmak üzere olan projelerle başvuru yapılabiliyor. Pazara sunulmuş bir veya birden fazla ürün/hizmet/projeyle yarışmaya katılmak mümkün.

İnovasyon cesaret gerektirir, diğer her şey onu izler

Sigorta sektörünün önde gelen temsilcileri, sigortacılığı dönüştürecek yenilikleri ve gelecek trendlerini Smart-i Awards ödül töreninde düzenlenecek “İnovasyon Cesaret Gerektirir” temalı panelde ele alacak. Yapay zeka, makine öğrenimi, nesnelerin interneti (IoT), otomasyon teknolojileri; poliçelendirme, hasar, risk yönetimi, mevzuat, sigortalı dostu uygulamalar ve daha niceleri…

Yaratıcılığınızı sergilemek ve ödülleri kazanmak için acele edin. Daha fazla bilgi için psm@psmmag.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Yarışma başvuruları 31 Mayıs tarihine kadar www.smartiawards.com üzerinden devam edecek.