“TESK Esnaf Cüzdan” uygulamasının lansmanı yapıldı

“TESK Esnaf Cüzdan” uygulamasının lansmanı yapıldı

Ozan, işletmelere ve girişimlere ödeme ve tahsilat konusunda ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri bir arada sağlamaya devam ediyor. Ozan, Aveon Global Sigorta ve Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) iş birliği ile TESK’e bağlı esnaflara özel “Esnaf Cüzdan” uygulamasını geliştirdi. Esnaf Cüzdan ile Fiziki POS ve SoftPOS gibi finansal çözümlerin yanı sıra, esnafa özel krediler, avantajlı sigorta paketleri gibi birçok fayda sunuluyor.

Ozan ve Aveon Global Sigorta, yeni bir iş birliğini hayata geçirdi. TESK’e bağlı esnaflara özel olarak tasarlanan Esnaf Cüzdan uygulaması ile Türkiye’de esnaflık mesleğini icra eden herkes, dijital dönüşümde çığır açacak “TESK Esnaf Cüzdan” ile ödeme ve tahsilat çözümlerinde özel avantajlara sahip olacak.

Tüm üyelerimize özel “TESK Esnaf Cüzdan” için oldukça mutluyuz

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, lansmana özel açıklamalarda bulunurken, “Ülke ekonomimize değer katan ve ivme kazandıran kıymetli esnafımız için özel olarak tasarlanan TESK Esnaf Cüzdan’ı kendileriyle paylaştığımız için çok mutluyuz. Üreten ve kazanan bir Türkiye için birçok alanda faaliyet gösteren esnafımız ve yakınları için avantaj ve kolaylık sağlayan bu ürün bizler için de oldukça önemli. Cüzdan, kaza ve hırsızlık sigortasından araç kaskosuna kadar çeşitli alanlarda avantajlar sağlayacak. Üyelerimizin refahı için yaptığımız tüm çalışmalarda bizleri destekleyen Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve değerli bakanlarımıza sizlerin huzurunda teşekkür ederim” açıklamalarında bulundu.

Hızlı, güvenli ve ek maliyet oluşturmayan OZAN POS ile uygun komisyon oranları

Ozan Elektronik Para CEO’su Ömer Suner, Aveon Global Sigorta iş birliklerinin ve “TESK Esnaf Cüzdan” lansmanlarının detaylarını anlatırken, “Esnafımız için geliştirdiğimiz cüzdan ile onlara özel sunulan ödeme ve tahsilat çözümleri oluşturduk. Sigorta paketlerinden krediye kadar eşsiz ürünlerin bir arada olduğu bir cüzdan oluşturduk. OZAN FİZİKİ POS ve SOFTPOS sayesinde hızlı, güvenli ve ek maliyet oluşturmayan OZAN POS ile uygun komisyon oranları ile alışveriş gerçekleştirebilirler. Aynı zamanda esnafımıza özel sunulan finansal çözümler ile 7/24 ücretsiz Havale, EFT yapabilir, Ozan ve diğer tüm bankalardaki hesapların raporlarına da kolaylıkla erişebilirler. Ek olarak yarattığımız bu iş birliğine özel olarak başvuran ilk 1.000 esnafa Fibabanka iş birliğiyle benzersiz bir oranla esnaf kredisi imkanı da sağlayacağız. Böyle değerli bir iş birliğinin parçası olduğumuz için mutluluk duyuyoruz. TESK Esnaf Cüzdan’ın başta kıymetli esnaflarımıza ve iş ortaklarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.

Aveon Global Sigorta’dan Esnaf Özel İndirimleri

Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal Gül, Ozan Elektronik Para iş birlikleri ve “TESK Esnaf Cüzdan” lansmanlarından bahsederken, “Müşteri ihtiyaçlarına odaklı yenilikçi ürünleriyle onları en iyi anlayan sigorta şirketi olarak bizi çok heyecanlandıran bir proje için çalıştık. TESK Esnaf Cüzdan ürünümüz kapsamında esnafımız ve 1’inci derece yakınlarına özel yüzde 20’lere varan avantajlı sigorta paketlerinden, esnaf dijital cüzdan servisi, Aveon ‘Canıma Sağlık’ Sigortası gibi birçok ayrıcalıklarımız olacak. Aynı zamanda tüm üyelerin kullandığı ve Ozan’ın sunduğu finansal servisleri ve Fiziki POS’larını da sigorta kapsamına alacağız. Kıymetli insanlarla birlikte büyük bir faydanın içerisinde olmaktan dolayı gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.