Twitter tamamen ücretli mi oluyor?

Twitter tamamen ücretli mi oluyor?

Geçtiğimiz günlerde popüler Amerikan Medyası The Verge ‘ten Casey Newton, Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasıyla ilgili ortaya çarpıcı bir iddia attı.

“Musk, en başından beri platformu ücretli yapmak istiyordu.”

Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasının ardından birçok kullanıcı, Twitter’ı ileride nelerin beklediğine dair ortaya birçok iddia attı. Yakın zaman önce ise, popüler Amerikan Medyası The Verge ‘ten Casey Newton ‘ın Elon Musk ‘ın Twitter ‘ı satın almasıyla ilgili ortaya attığı iddia sosyal medyada çok konuşuldu. İddiaya göre Elon Musk, Twitter’ı alacağı sıralarda platformu tamamen ücretli yapmak üzerine toplantılar düzenledi. Gerçekleşen toplantılarda, kullanıcılara Twitter’da ücretsiz zaman geçirmeleri için belli bir süre tanınacağı konuşuldu. Platformda daha fazla zaman geçirmek isteyen kullanıcıların ise aylık olarak belirli bir ücret ödemeleri gerekecek.

Casey Newton, sosyal medya hesabında dile getirdiği iddianın kaynaklarını paylaşmadı. Yakın zaman önce Elon Musk’ın Twiter Blue aboneliğini yaklaşık 20 dolara çıkarması, iddianın gerçek olabileceğini düşünen insanların sayısında artışa neden oldu.