Unico Sigorta Karadeniz bölge acenteleri ile buluştu

Unico Sigorta Karadeniz bölge acenteleri ile buluştu

Unico Sigorta, 19 Mayıs’ta Karadeniz Bölgesi acenteleri ile Samsun’da bir araya geldi. “İlk Adımı Birlikte Atıyoruz” sloganıyla düzenlenen toplantıda Unico Sigorta’nın Karadeniz’deki yeni bölge yapılanması ve büyüme stratejisi paylaşıldı.

Yenilikçi sigortacılık ürün ve hizmetleri sunarak sürdürülebilir büyümeye hizmet eden Unico Sigorta; Amasya, Artvin, Çorum, Giresun, Kastamonu, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Tokat, Trabzon acentelerinin katılım gösterdiği Karadeniz Bölge Toplantısında buluştu. Samsun, Yelken Kulübünde gerçekleşen ve Unico Sigorta Genel Müdürü Ender Güzeler ile üst düzey yöneticilerin katıldığı toplantıda, Unico Sigorta’nın büyüme stratejisi ve Karadeniz Bölgesindeki yeni yol haritası paylaşıldı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın da coşkuyla kutlandığı bölge toplantısında konuşan Unico Sigorta Satış Direktörü Barış Tabakoğlu, “Karadeniz Bölgesi, stratejik öneme sahip ve büyük potansiyel barındıran bir bölge. Biz de 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramımızı bizzat Samsun’da kutlamak için bölge toplantımızı bu tarihte düzenledik. Bu toplantıyla, Karadeniz’deki acentelerimizle daha yakın iş birlikleri kurmayı ve bölgedeki varlığımızı daha da güçlendirmeyi amaçlıyoruz. Yeni bölge yapılanmamızla birlikte, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için daha etkin bir konuma geleceğimize inanıyoruz.” dedi.