Fark Yaratan Kıvılcımlar katlanarak çoğalıyor!

Fark Yaratan Kıvılcımlar katlanarak çoğalıyor!

Bu yıl ikincisi düzenlenen WSpark 2023’te, 1 Ekim itibarıyla başlayan başvuru süreci 30 Kasım’da sona erdi. Bankalar, finansal kuruluşlar, FinTek’ler, sigorta şirketleri, e-para ve ödeme kuruluşlarında çalışan 40 yaşının altındaki kadınların katıldığı araştırmada listeye girenler 18 Ocak’ta açıklanıyor.

150’ye yakın başvuru için söz seçici kurulda

Başvuru sayısında geçen yıla göre yüzde 92 artış olunca seçici kurul, başvuruları iki aşamalı değerlendirdi. Online değerlendirmenin ardından yapılan toplantıya Multinet Up Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcısı Gül Bilgin Mokan, Aktif Bank Müşteri Deneyimi ve İletişim Grup Başkanı Gamze Numanoğlu, Garanti BBVA Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Pelin Batu, PayFix Yönetim Kurulu Üyesi Hülya Turan ve Sodexo Avantaj CHRO’su Feride Düzduran Gündüz katıldı.

Finans dünyasında kadın istihdamına değer veren şirketleri kapsayan en büyük buluşması olma yolunda hedef belirleyen WSpark 2023’te iş profesyonelleri, teknoloji tutkunları, gelecek tasarımcıları, yöneticiler, uzmanlar, mühendisler 18 Ocak’ta buluşuyor. Sektördeki fark yaratan kıvılcımları keşfetmek ve geleceğin liderleriyle bir araya gelmek için takviminize not etmeyi unutmayın!

Tarih: 18 Ocak 2024 Perşembe – Saat: 10.00-12.30

Yer: BAU Future Campus, Kemerburgaz Yerleşkesi İstanbul

LCV: http://psmawards.com/wsparklcv