Smart-i Awards, sponsorları inovasyonu destekliyor

Smart-i Awards, sponsorları inovasyonu destekliyor

“İnovatif Dönüşüm” ana temasında bu yıl ikincisi düzenlenecek yarışmanın Ana Sponsoru Türkiye Sigorta Birliği olurken sektördeki yaratıcılığı desteklemek üzere RS Otomotiv grubu da Gümüş Sponsor olarak programda yerini aldı. Başvurular 31 Ağustos saat: 18.00’da kapanacak.

Sigorta sektörünü ve bu sektöre hizmet veren tüm paydaşları bir araya getiren Smart-i Awards (Smart Insurance Awards) için başvurular 31 Ağustos’a kadar devam ediyor. Yarışmanın kazananları, 12’nci Sigorta Haftası ve 2’nci Uluslararası Sigorta Zirvesi kapsamında 26 Eylül’de Swissotel’de düzenlenecek ödül töreninde açıklanacak.

Sigorta sektörünü tam 12 yıldır bir araya getiren Sigorta Haftası kapsamında 25-26 Eylül tarihlerinde Swissotel The Bosphorus’ta uluslararası davetli ve konuklar eşliğinde düzenlenecek 2’nci Uluslararası Sigorta Zirvesi, bu yıl dopdolu içeriğini Smart-i Awards ödül töreni ile taçlandırıyor. Afet riskleri ve sigortacılığın rolü konusunda farkındalık yaratmak üzere yurtiçi ve yurtdışından uzman konuşmacıların katılacağı, içinde birçok panelin de yer alacağı zirve 26 Eylül’de Smart-i Awards ödül töreniyle kapanıyor.

Sigortacılık ödül töreninde ayrıca “İnovatif Dönüşüm” ana temasında düzenlenecek panelde; dijitalleşme ve dijitalleşmenin önündeki bazı görünmez engeller konunun uzmanları tarafından enine boyuna konuşulacak.
Geleceğin vizyonerleri arasına katılıp panel konuşmacısı olmak ve başarıyı ödüllendirerek yaratıcılığı teşvik eden sponsorlar arasında yer almak için psm@psmmag.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.
İnovatif projelerin sigortacılık ekosisteminde yarattığı değişimi keşfetmek, teknolojinin geleceğine şahit olmak ve değişimin liderleri ile network kurmak için bu etkinliği kaçırmayın.