Başvurmak için son gün 31 Ağustos

Başvurmak için son gün 31 Ağustos

Sigorta sektörünün inovatif projelerinin ödüllendirileceği Smart-i Awards’ta başvurular 31 Ağustos saat: 18.00’da kapanıyor. Kazananlar 26 Eylül’de Swissotel sahnesinde ödüllerine kavuşacak.

Sigorta sektörünün ve bu sektöre teknoloji geliştiren şirketlerin ürün ve hizmetlerini desteklemek, inovatif projeleri öne çıkararak bunların gelişimindeki iş modellerinin, deneyimlerin paylaşılmasını sağlamak ve sektördeki yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla düzenlenen Smart Insurance Awards için başvurular 31 Ağustos Perşembe günü kapanıyor. Yeni nesil sigorta teknolojilerinin sektör tarafından benimsenip yaygınlaştırılması, dijitalleşmenin iş süreçlerine entegre edilerek verimliliğin artırılması gibi konuların sigorta şirketleri ve sigortalıların hayatına etkisinden hareketle projelendirilerek ilk kez geçen yıl düzenlenen yarışmaya 8 kategorideki başvurular www.smartiawards.com web sitesinde devam ediyor.

31 Ağustos’ta kapanacak başvuruların hemen ardından başlayacak Smart-i Awards jüri değerlendirmesi sonrası, finalistler 13 Eylül Çarşamba günü www.akilliyasamdergisi.com ve www.psmmag.com web sitelerinden duyurulacak. Bu yılki ödül töreni 12’nci Sigorta Haftası ve 2’nci Uluslararası Sigorta Zirvesi kapsamında Swissotel The Bosphorus’ta uluslararası davetli ve konuklar eşliğinde 26 Eylül’de gerçekleşecek. Konuklar, sigorta sektörünün buluşma noktası olma iddiasını sürdüren törende sektörün kanaat önderlerini ve vizyonerlerini “İnovatif Dönüşüm” ana temalı panelde dinleme fırsatı da bulacaklar.
Yarışma Türkiye Sigortalar Birliği ana sponsorluğunda, RS Otomotiv Grubunun destekleriyle gerçekleşiyor. Geçen yıl Smart-i Awards’ta 27 proje 10 Altın, 10 Gümüş ve 7 Bronz Smarti alarak ödüllendirilmişti.
Bir yarışmadan ziyade herkesin kazanacağı bir ekosistem yaratmak üzerine kurgulanmış bir etkileşim platformu olarak yoluna devam eden Smart-i Awards’ta bu yıl da yarışmacı başvuru ücretleriyle ülkemizde imkanları kısıtlı gençler için açılan eğitim programları desteklenerek bir sosyal sorumluluk projesi devam ettiriliyor.

Kazananların 26 Eylül’de Swissotel sahnesinde açıklanacağı etkinlikte kazananlar arasında yerinizi almak için gecikmeden başvurunuzu www.smartiawards.com üzerinden tamamlayın!