Bu büyük heyecana davetlisiniz!

Bu büyük heyecana davetlisiniz!

Sigorta sektörünün inovatif projelerinin ödüllendirileceği Smart-i Awards’ta sona yaklaşıldı. Kazananlar 26 Eylül’de Swissotel The Bosphorus sahnesinde ödüllerine kavuşacak.

Sigorta sektörünün ve bu sektöre teknoloji geliştiren şirketlerin ürün ve hizmetlerini desteklemek, inovatif projeleri öne çıkararak bunların gelişimindeki iş modellerinin, deneyimlerin paylaşılmasını sağlamak ve sektördeki yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla düzenlenen Smart Insurance Awards’ta (Smart-i Awards) başvuru süreci tamamlandı.

JÜRİ DEĞERLENDİRME SÜRECİ BAŞLADI

Büyük jüri başvuruları 4 – 8 Eylül tarihleri arasında değerlendirecek. Yarışmanın jüri üyeleri arasında Akıllı Yaşam Dergisi Yayın Danışmanı Abdullah Çetin, İstanbul Sigorta Acenteleri Birliği Başkanı Berrin Dinç, Fiona Teknoloji ve Danışmanlık Kurucu Ortağı Ertuğrul Bul, HDH Danışmanlık Müdürü Metin Karacan, EIRS Grubu CCO’su ve VC Özel Sermaye Sektörü Kıdemli Danışmanı Nolwenn Allano, Habertürk Editörü Rahim Ak, Doğan Sigorta Brokerlik CEO’su Selcen Doğan Gür ve İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi ve FinTech İstanbul Kurucu Ortağı Prof. Dr. Selim Yazıcı yer alıyor. Finalistlerin listesi 13 Eylül Çarşamba günü www.sigortagundem.com ve www.psmmag.com hesapları aracılığıyla sektörle paylaşılacak.

Bu büyük heyecana katılmak ve sigorta dünyası ile buluşmak için gecikmeden kaydolun!

Tarih: 26 Eylül 2023 Salı | Saat: 17:00
Yer: Swissotel The Bosphorus, Beşiktaş – İstanbul
Etkinlik Kayıt Formu: https://www.smartiawards.com/etkinlik-kayit-formu
Katılım için kayıt gereklidir, katılım ücretsizdir. Sınırlı kontenjan nedeniyle lütfen kaydolun!