Moneytolia’dan FinTek sektörüne iddialı giriş

Moneytolia’dan FinTek sektörüne iddialı giriş

PSM DERGİSİ

2020’de kurulan ve geçen yıl TCMB lisansı ve faaliyet iznini alan Moneytolia, ödeme ve elektronik para ürünlerini müşterilerinin kullanımına sunmaya başladı. Şirketin ürün yelpazesinde bireysel ve kurumsal hesap, yurt içi ve dışına 7/24 para transferi, fatura, kredi kartı borcu ve bağış ödemeleri, oyun & dijital kod satın alma, POS hizmetleri, tüm dünyada geçerli Moneytolia kart ve sanal kartlar yer alıyor.

Düşük maliyetli, hızlı ve kolay erişilebilir ürünleriyle fark yaratmaya amaçlayan Moneytolia’nın kullanıcıları, hesaplarını birkaç dakikada ve ücretsiz olarak oluşturabiliyor. Bireysel kullanıcıların yanı sıra bireysel satıcılar, büyük ve küçük ölçekli işletmeler için de teknolojik ürünler geliştiren Moneytolia, kurumsal iş ortaklarına fiziki ve sanal POS, checkout ile ödeme, kurumsal cüzdan ve kurumsal Moneytolia kart hizmetleri sunuyor. Moneyolia CEO’su Rabia Aktaş, şirketin gelecek planlarını şöyle anlatıyor:

“Elektronik para ve ödeme hizmetleri sektöründe ses getirecek bir FinTek markası yarattık. Moneytolia’da küresel iş birliklerimiz, inovatif bakış açımız ve nitelikli insan kaynağımız var. Sahip olduğumuz güçle, sektörde farkımızı ortaya koyacağız. Bu bakış açısıyla hali hazırda var olan ürünleri iyileştirirken, eksikliği hissedilen hizmetleri kullanıcılarımızla buluşturarak rekabeti bir üst boyuta taşıyacağız. Moneytolia’nın teknolojik ürün ve hizmetleri ile kullanıcı deneyimini global seviyeye taşıyacağız. Yurt dışında da bir ekibimiz var. Bu sayede kullanıcılarımızı global dünyaya adapte olacak ürünlerimizle hızlı bir şekilde tanıştırabileceğiz.”