Sigorta sektöründe inovasyon kazandırıyor!

Sigorta sektöründe inovasyon kazandırıyor!

Sigorta sektörünü ve bu sektöre hizmet veren tüm paydaşları bir araya getiren Smart-i Awards (Smart Insurance Awards) için başvurular 31 Ağustos’a kadar devam ediyor.

Smart-i Awards, sektörün gelişmesini hedef alan yenilikçi ürün ve hizmetleri desteklemek, yeni nesil teknolojilerin sektör tarafından benimsenip yaygınlaştırılmasını sağlamak ve başarılı projeleri öne çıkararak sigorta endüstrisindeki yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla düzenleniyor.

KİMLER KATILABİLİYOR?

Yarışmaya, sigorta şirketleri, bireysel emeklilik şirketleri, brokerlar, InsurTech’ler, sigorta şirketleri ile iş birliği yapan diğer sektörlerden yazılım, donanım, hizmet sağlayıcı şirketler ve sigorta sektörüne hizmet veren ajanslar katılabiliyor.

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Pazara sunulmuş, bir veya birden fazla ürün/hizmet/proje ile Smart-i Awards’a başvurulabilir. Yarışmaya katılım www.smartiawards.com adresinden yapılır.

Yarışmaya 01 Ocak 2022 – 31 Ağustos 2023 dönemi içerisinde hayata geçirilmiş projeler katılabilir. Katılımcılar bu dönem içinde başlatmış ve pilota çıkmış projelerle başvurabilirler. Proje sona ermediyse son başvuru dönemi tarihine kadar elde edilen sonuçların paylaşılması gerekir.

Aynı proje ile veya birden fazla proje ile birden çok kategoride her proje için ayrı başvuru formu doldurarak yarışmaya başvuru yapılabilir. Başvurular ödül takvime uygun yapılmalıdır.

ÖDÜL KATEGORİLERİ

En İnovatif Ürün, Hizmet, Proje
Yenilikçi Müşteri Etkileşimi ve Deneyimi
Dijital Dönüşüm
Yılın InsurTech’i
En İyi Tutundurma, Pazarlama Başarısı
Sosyal Sorumluluk
Yılın Ekibi
Genç Kıvılcım

Yarışma başvuruları 31 Ağustos tarihlerine kadar Smart-i Awards internet sitesi üzerinden www.smartiawards.com devam edecek. Detaylar için psm@psmmag.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.