Yapı Kredi Crystal sahipleri için yaz ayrıcalıkları sürüyor

Yapı Kredi Crystal sahipleri için yaz ayrıcalıkları sürüyor

PSM DERGİSİ

Yapı Kredi, kredi kartı Crystal ile anlaşmalı olduğu restoran, plaj ve otel ağını genişletmeye, müşterilerine özel ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Crystal sahipleri, Türkiye’nin popüler yaz tatili destinasyonlarında bulunan gözde mekanlarda yazın keyfini yüzde 20 indirim ayrıcalığıyla çıkarıyor.

Yapı Kredi’nin en özel müşterileri için tasarladığı Crystal, Bodrum’da Da Mario, Divan Bodrum, Eskiyer, Fenix Bodrum, Flamm, Loft Elia, Marina Yacht Club, Paper Moon, Sait Restaurant, Zuma, Mandarin Oriental Bodrum Blue Beach Club & Bar, Hakkasan, Kurochan by IOKI, Lucca Beach, Lucca by the Sea ve Mandarin Bar; Çeşme’de Fahri’nin Yeri, Gaia, Horasan, Kapari Bahçe, Sole Mare ve Veranda Alaçatı; Göcek’te Onno, Vakko L’atelier ve D-Resort D’Breeze ve Q Lounge; Marmaris’te D Maris Bay La Guerite, Manos, Nusr-Et ve Zuma; Urla’da OD Urla ve Vino Locale; Ayvalık’ta da D-Resort Ayvalık bünyesinde bulunan Nesil 1970’te ayrıcalıklar sunuyor.

Yapı Kredi Ödeme Sistemleri Yönetim Başkanı İçten Akalın, “Halen Türkiye’de 370’ten fazla noktadaki 180’e yakın özel mekanda müşterilerimize Crystal sahibi olmanın prestijini yaşatıyoruz. Ek olarak anlaşmalı olduğumuz mekanlarda Crystal severleri bir araya getirdiğimiz etkinlikler de düzenliyoruz” diyor.